Grāmatnīca „Globuss” atzīmēs pilsētas svētkus

Rīt, 30. jūlijā, par godu Gulbenes pilsētas svētkiem un jaunajam grāmatnīcas nosaukumam pārsauktais grāmatu veikals „Globuss" (L grāmata) gulbeniešiem piedāvās plašu svētku programmu - radošās darbnīcas, dažādus konkursus un spēles, kā arī būs lieliska iespēja iegādāties populāro daiļliteratūru par 20 % lētāk.

"Rīt pulksten 10.00 „Globusa" personāls piedalīsies pilsētas rīkotajā svinīgajā gājienā, no pulksten 10.30 līdz 11.30 Gulbīšu parkā grāmatnīca rīkos dažādas svētku aktivitātes pilsētas bērniem. Savukārt, no pulksten 13.00 pie grāmatnīcas „Globuss" notiks radošās darbnīcas, dažādi konkursi un spēles, kur piedalīties varēs gan mazi, gan lieli grāmatveikala apmeklētāji. Radošajās darbnīcās būs iespēja mācīties izgatavot grāmatzīmes, grāmatu vākus, blociņus un zīmuļiem uzgaļus, taču zīmēšanas konkursā notiks globusa zīmēšanas sacensības. Notiks arī tradicionālo spēļu - „Cirka", „Riču - Raču", „šaha", „Samezglojies" - spēlēšana, ar iespējām iegūt interesantas pārsteiguma balvas no „Globusa"," informē SIA „Latvijas Grāmata" pārstāvis Viesturs Deksnis.

 

Visas dienas garumā lasītcienītāji varēs iegādāties jebkuru daiļliteratūru ar 20 % lielu atlaidi.

 

Grāmatnīcas „Globuss" vadītāja Liene Dzenovska norāda, ka šogad grāmatnīcai „Planēta" svētki ir divtik patīkami, jo tiek pāršķirta jauna lappuse veikala vēsturē, piešķirot tam jaunu nosaukumu „Globuss", kas ir atpazīstams zīmols visā Latvijā.

 

"Atzīmējot šo notikumu, mēs aicinām visus gulbeniešus - lasītcienītājus - svinēt pilsētas svētkus un grāmatnīcas otru dzimšanas dienu kopā ar mums", aicina grāmatnīcas „Globuss" vadītāja..

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas