Grāmatnīcā nodod divas tonnas makulatūras

Makulatūras vākšanas akcijā, kas norisinājās no 30. aprīļa līdz 9. maijam, grāmatnīcā „Planēta" (Ozolu ielā 3b) gulbenieši ir nodevuši aptuveni divas tonnas makulatūras.

Gulbenieši ļoti aktīvi atsaucās grāmatnīcas „Planēta" aicinājumam attīrīt savus mājokļus no vecām, izbalējušām grāmatām, nederīgiem avīžu saišķiem, kā arī no citas papīra un kartona makulatūras, katru dienu nododot tās „Planētas" personālam.

 

"Desmit dienu laikā kopumā ir saņemtas aptuveni divas tonnas makulatūras, kas galvenokārt ir veci žurnāli un grāmatas. Interesanti, ka teju pusi no atvestās makulatūras nodeva viena no vietējām Gulbenes skolām. Makulatūra tiks nogādāta uz otrreizējo pārstrādi uzņēmumā SIA „Juglas papīrs", kur no pārstrādātā papīra izgatavos skolas burtnīcas," stāsta SIA „Latvijas Grāmata" pārstāvis Viesturs Deksnis.

 

Viņš norāda, ka par nodoto makulatūru grāmatnīca zaļajiem pilsētniekiem pateicās kopumā ar 170 bezmaksas kuponiem skolas burtnīcu iegādei grāmatnīcā, kurus varēs izmantot vasarā līdz jaunā mācību gada sākumam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas