Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grāmatnīcā „Planēta” pārdos lasāmvielu par pusvelti

Rīt, 21.aprīlī, lielākais grāmatu vairumtirdzniecības uzņēmums „Latvijas Grāmata" sadarbībā ar vadošajām grāmatu izdevniecībām, grāmatu veikaliem un SIA „RIMI Latvia" tirdzniecības centriem uzsāk akciju „Pavasaris - brīnumdaris", kurā vairāk nekā 50 grāmatnīcās, tanī skaitā veikalā „Planēta" Gulbenē, un sešos  „RIMI Latvia" tirdzniecības centros visā Latvijā trīs nedēļu garumā tiks tirgotas noderīgas 111 dažādu nosaukumu praktiska rakstura grāmatas par ievērojami pazeminātām cenām - līdz pat 50% lētāk.

SIA „Latvijas Grāmata" valdes locekle Daina Balhina stāsta, ka kampaņas laikā akcijas cenas tiks piemērotas grāmatām par veselīgu dzīvesveidu, kā arī praktiskajai un dārza literatūrai. Tā, piemēram, grāmatu „Kļūstiet slaidi, sev nekaitējot" līdzšinējo 3,25 ls vietā varēs iegādāties par 0,90 Ls. Grāmatas „Zāļu tējas" cena no 2,45 Ls noslīdēs līdz 0,70 Ls, bet „Remonts savrupmājā" no 3,58 Ls uz 1,90 Ls. Populārā enciklopēdija „777 padomi dārzam" tagad maksās tikai 5,70 Ls līdzšinējo 10,60 Ls vietā.


Akcijā, kas notiks no 21.aprīļa līdz 11.maijam, grāmatas būs nopērkamas, sākot no 0,50 Ls līdz 10,50 Ls.


„Mūsdienās aizvien populārāka kļūst zaļā domāšana, kas mudina daudz uzturēties svaigā gaisā un lietot veselīgu pārtiku. Pavasaris tam ir ļoti piemērots laiks, kad cilvēki sāk vairāk pievērst uzmanību savam izskatam, rušināties mazdārziņos un labiekārtot mājokļus, - laba literatūra šeit var būt lielisks padomdevējs. Tieši tāpēc mēs piedāvājam praktisku un ikdienā noderīgu literatūru veselīga dzīvesveida piekritējiem par pieejamām cenām", stāsta D.Balhina.


SIA „Latvijas Grāmata" kampaņu aktīvi atbalsta izdevniecības: „Zvaigzne ABC", „Jumava", „Avots", „Pētergailis", „Valters un Rapa", „Madris", „Lielupes izdevniecība", „Latvijas Avīze", un SIA „Rimi Latvia" tirdzniecības vietas - „Tobago", „Ostmala", „Supernetto" u.c.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas