Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grib paplašināt sporta komisiju 7

Vēl ar diviem sabiedrības pārstāvjiem ir paredzēts paplašināt Gulbenes novada domes sporta komisiju, kurā šobrīd ir 7 cilvēki. 11.augustā par to tika runāts Aigara Cīruļa vadītās sporta komisijas sanāksmē.

Pavisam tika izskatītas trīs kandidatūras. Pats A.Cīrulis piedāvāja komisijā iekļaut arī Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas direktoru Māri Čakaru, kā arī biedrības “Gulces gēns” vadītāju Oskaru Kreišmani. Vēl viens priekšlikums bija komisijā iekļaut Gulbenes sporta centra vadītāju Ziedoni Lazdiņu. To izteica komisijas loceklis, novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls.

Balsojot komisijas locekļi vienojās par divu pirmo kandidatūru virzīšanu apstiprināšanai novada domes 31.augusta sēdē.

Sporta komisija 7 cilvēku sastāvā tika izveidota ar novada domes 29.jūnija sēdes lēmumu.  Šajā komisijā bez jau minētajiem A.Cīruļa, kurš ir “Gulbenes K.S.P.” sporta kluba entuziasts, un A.Šķēla jau darbojas arī sporta skolotāji Lāsma Gabdulļina un Dzintars Abakoks, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja darbinieks Anatolijs Savickis, Litenes sporta metodiķis Vitālijs Platais un basketbola kluba “Gulbenes buki” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis. L.Gabdulļina un A.Savickis ir novada domes deputāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

svira

Šeit nu ir darbiņš kādam Latvijas TV raidījumam jeb realitātes šovam "Kā Cīrulis sev komisijā ērtus cilvēkus savāca"

pirms 2 gadiem, 2017.08.17 09:08

Sems

Kas ir Cīrulis?

pirms 2 gadiem, 2017.08.17 10:49

Atbilde

Precīzi nezinu, bet strādā kaut kur sporta centrā. Vismaz katru dienu tur viņu var sastapt no rīta līdz vakaram.

pirms 2 gadiem, 2017.08.17 13:58

Mēs

Par maz sprēdēju.nezkāprc vēl vajadzīgi? Varbūt var pamatot!

pirms 2 gadiem, 2017.08.17 17:04

Vietējās ziņas