Groza rajona budžetu

Gulbenes rajona šāgada budžetā radušās papildu finanses kopsummā par 11 102 latiem. Tāpēc trešdien, 26.novembrī, rajona padomē apstiprināja budžeta grozījumus.

Gulbenes rajona padomes uzskaites un atskaišu nodaļas vadītāja Anna Pružinska "Dzirkstelei" stāsta, ka nozares, kurās līdz ar budžeta grozījumiem ir palielinājušies ieņēmumi, tie tiks izmantoti izdevumos.

 

"Tur ir bankas procenti par konta atlikumiem mēneša beigās. Vēl ir izsniegtas divas licences taksometru pārvadājumiem kopsummā par 100 latiem un administratīvajā komisijā pārkāpējiem noteikta soda nauda kopsummā par 67 latiem. Turklāt sporta skolā papildu ienākumus devusi zāles un internāta īre - 687 latus. Dažādu pasākumu organizēšanai saņemta nauda gan no Sporta pārvaldes, gan no dažādām iestādēm, līdz arī līdzdalības maksājumu budžets tiek palielināts par 1544 latiem. Budžetā iekļauti arī pārējie ienākumi - 5774 latiem. Tos veido lielākoties projekti, kur tiek izmantots Nodarbinātības valsts aģentūras projekts," saka A.Pružinska.

 

Kopumā Gulbenes rajona pamatbudžets šogad veido 5 816 715 latus. Speciālais šāgada budžets netiek grozīts, jo tajā nav nekādu izmaiņu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas