Gulbenē aicina uz informatīvu semināru par darba vietu izveidi jauniešiem

Uzņēmēji, nevalstiskā sektora, pašvaldību pārstāvji, kā arī jaunieši 14.septembrī no pulksten 10.30 līdz 12.30 ir aicināti uz Gulbenes novada bibliotēku, kur notiks informatīvs seminārs par darba vietu izveidi jauniešiem “Eiropas solidaritātes korpuss - jaunas iespējas organizācijām, uzņēmumiem un jauniešiem”.

“Programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" īstenošanas gaitā organizācijas un jaunieši (vecumā no 18 līdz 30 gadiem) varēs īstenot šādas aktivitātes: brīvprātīgais darbs Latvijā vai ārvalstīs; apmaksāta prakse ES valstīs; darbs ES valstīs vai Latvijā; solidaritātes projekti. Iesaistoties programmā, organizācija, uzņēmums var ne tikai risināt sabiedrībai aktuālus izaicinājumus un sniegt ieguldījumu vietējā kopienā, bet arī paaugstināt organizācijas kapacitāti un saņemt finansiālu atbalstu darbinieka apmācībai, aktivitātēm un projekta vadīšanai,” stāsta Informācijas centra galvenā bibliotekāre-eksperte, “Europe Direct” informācijas centra vadītāja Indra Logina.

Projektus var iesniegt jebkura publiska vai privāta organizācija (NVO), uzņēmumi, sociālie uzņēmumi, pašvaldības un to iestādes, valsts iestādes, neformālas jauniešu grupas u.c. Pirmais projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 16.oktobris.

Seminārā piedalīsies Juta Reķele no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras. Plašāk par programmu var uzzināt mājaslapā “jaunatne.gov.lv”. Savukārt vairāk par semināru, kā arī tam pieteikties var “http://ejuz.lv/solidaritate” vai pa tālruni 64471335, vai e-pastu “indra.logina@gulbenesbiblioteka.lv”.Pievieno komentāru

Vietējās ziņas