Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē apkures parāds – 61,6 tūkstoši latu 2

Gulbenē iedzīvotāji par centralizēto siltumapgādi ir parādā uzņēmumam "Vidzemes Enerģija" vairāk nekā 61,6 tūkstošus latu. Par to liecina Gulbenes novada domes rīcībā esošā informācija.

SIA "Vidzemes enerģija" direktors Gvido Stucka "Dzirkstelei"atzīst, ka daudzi iedzīvotāji visu laiku kārto parādus, taču tas netraucē uzsākt apkures sezonu. Sevišķi aktīvi tas notiek vasaras periodā, kad tiek pārtraukta apkures sezona. S.Stucka uzsver, ka maksājumu kārtošana - "tas ir nepārtraukts process". Neesot arī tā, ka pēdējā laikā parāda kopējais apjoms būtu strauji palielinājies.  

Pašvaldības rīcībā esošā informācija liecina, ka kopumā Gulbenes novadā iedzīvotāju parāds par siltumu līdz 1.septembrim bija vairāk nekā 123 tūkstoši latu. Pagastos vislielākais parāds ir Šķieneros - 24 tūkstoši latu, Stāķos - vairāk nekā 16 tūkstoši latu, Daukstu pagasta Staru ciemā - 5,8 tūkstoši latu, Lizumā - 5,4 tūkstoši latu, Beļavā - 4,6 tūkstoši latu, Lejasciemā - 3,6 tūkstoši latu. Arī pagastos, neraugoties uz parādiem, apkures sezona jau ir sākusies vai tūlīt sāksies.

 

Gulbenē centralizēti apkurināmā platība iedzīvotājiem ir vairāk nekā 101 000 kvadrātmetru, bet pagastos - vairāk nekā 32 000 kvadrātmetru. Kā zināms, SIA "Vidzemes enerģija" pa tiešo ir saistījusies līgumattiecībās ar Gulbenes iedzīvotājiem kā centralizētās siltumapgādes pakalpojuma pircējiem.

 

Savukārt daudzviet pagastos šā pakalpojuma sniedzēja vai starpniece ir vietējā pašvaldība. Pašvaldībā ir sagādāti vairāk nekā 5000 kubikmetru malkas, 2000 kubikmetru šķeldas, 500 kubikmetru  

kokapstrādes atlikumu, lai nodrošinātu siltumapgādes pakalpojumu daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un iestādēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas