Gulbenē atjauno “zebras” 5

Uz Gulbenes galvenajām ielām, kuras jau senāk rekonstruētas, tiek atjaunotas baltās līnijas gājēju pārejās, kā arī paredzēts atjaunot ass līnijas. To visu pēc pašvaldības pasūtījuma dara Rīgas SIA "M2". Tie ir kārtējie ikvasaras darbi, kas nav saistīti ar gaidāmajiem Pilsētas svētkiem, kas Gulbenē notiks no 27. līdz 29.jūlijam. "Dzirkstele" to uzzināja Gulbenes pilsētas pārvaldē.

"Šādiem vasaras darbiem ielu horizontālā apzīmējuma atjaunošanā Gulbenē vajadzētu notikt katru gadu. Tā bija pērn, tā notiek arī šogad. Krāsošanu pilsētas ielās veic profesionāli krāsotāji. Centrālajās Gulbenes ielās krāsošana noteikti notiks. Tālākie darbi būs atkarīgi no tā, cik mums būs līdzekļu," "Dzirkstelei" saka Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālās saimniecības nodaļas vadītājs Jānis Krastiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jātvainojas vārdiem kausiem, bet redzot to kādām metodēm tiek sniegs tīrīts...jebkurš asfalta segums ar tādu skrāpi būs deformēts.

pirms 8 gadiem, 2012.07.17 20:37

zebras, protams ir laba lieta, bet....ar kauiem ziemā asfalts....kas no visa ir palicis pāri...kāpēc mēc tā saimniekojam.

pirms 8 gadiem, 2012.07.17 20:33

kurtad palika 5gadu garantija kad krasoja jaunas svitras uz jauna ielu seguma ???

pirms 8 gadiem, 2012.07.17 17:56

Vietējās ziņas