Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē atsāk Baložu ielas pārbūvi 5

Ziemas atkāpšanās un labvēlīgie laikapstākļi ir ļāvuši atsākt būvdarbus Gulbenē, Baložu ielā, informē aģentūra LETA.

Posmā no degvielas uzpildes stacijas "Lukoil" virzienā uz Brīvības ielas pusi tiek mainīta ceļa klātne, ko nepaguva paveikt pērn, kā arī sākta ūdensvada un kanalizācijas atzaru izbūve ielas kreisajā pusē virzienā no Brīvības ielas.

"Centrālais kanalizācijas un lietus notekūdeņu tīkls jau ir izbūvēts. Projekta rezultātā Baložu ielas un Liepu ielas iedzīvotājiem būs iespēja pieslēgties kopējai kanalizācijas sistēmai. Savukārt kanalizācijas atzari tiks izbūvēti tā, lai arī Raiņa ielas iedzīvotāji nākotnē varētu pievienoties šai sistēmai. Vēlamies jau savlaicīgi pabrīdināt, ka mirklī, kad ūdens vads un kanalizācija tiks pārslēgta uz jaunajiem jau izbūvētajiem tīkliem, būs īslaicīgi ūdens padeves traucējumi. Tas varētu notikt aptuveni pēc mēneša, taču par konkrētu laiku mēs informēsim iedzīvotājus un uzņēmējus, kurus tas skars," informējis Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Jānis Barinskis.

Šobrīd iela satiksmes kustībai nav slēgta, taču pašvaldība aicina ievērot uzstādīto ātrumu ierobežojošo ceļa zīmi - 30 kilometri stundā. Gulbenes novada dome atvainojas par sagādātajām neērtībām ielas pārbūves darbu laikā.

Projekta laikā tiks veikta viena kilometra gara ielas posma pārbūve. Paredzēts izbūvēt arī ietvi, kas būs apvienota ar veloceliņu ielas labajā pusē, ietvē tiks iestrādātas speciālās bruģa vadlīnijas vājredzīgajiem. Ielas platums būs 7,5 metri, tiks uzstādīts jauns ielas apgaismojums.

Kopējās projekta izmaksas ir 1 137 114 eiro, no tām 792 655 eiro ir valsts budžeta finansējums, bet 344 459 eiro - Gulbenes novada pašvaldības. Būvdarbus veic SIA "RBSSKALS Būvvadība".

Baložu ielas pārbūves darbi sākti 2015.gada augustā. Tos plānots pabeigt 2016.gada jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

dzigits

Patīkami.Tika ja tas nerada neērtības citiem.Savā laikā bija paredzēta 3 kārta pilsētas ielu remontam,Vidus ielai un Tilta ielai.Naudiņa tika novirzīta Ģimnāzijas piebūves pabeigšanai.Par trešo kārtu tika aizmirsts.Tagad pa Tilta ielu veidojas papildu kustība un tā ir drausmīgā stāvoklī.Pēc publikācijas Dzirkstelē bedres aizlīdzināja,bet tagad vis pa vecam.Vai tiešām vienmēr jāatgādina par acīmredzamām lietām.

pirms 4 gadiem, 2016.03.21 10:47

Ha

Pa Krasta ielu kāds ir braucis?

pirms 4 gadiem, 2016.03.21 12:54

Tumsoņa

Labi būtu ,ja šī būvprjekta "augstās raudzes" vadītājiem vēl ienāktu prātā uzlikt norādes par apbraukšnas ceļu. Bet varbūt Gulbenes būvprojektiem cita pilotāža.

pirms 4 gadiem, 2016.03.21 16:04

vova

A kapec nevar tur visu atstat ka ir un to ljimonu nodzert!

pirms 4 gadiem, 2016.03.21 17:46

Fedja

Kaut kādi skopuļi būvē. Žēl ik pa laikam dažas šķebiņu kravas uzbērt :D Gan virsma blietētos, gan auto nebūtu jālauž......

pirms 4 gadiem, 2016.03.21 23:31

Vietējās ziņas