Gulbenē biedrība "Gulces gēns" atsakās no skeitparka iekārtām 3

Biedrība “Gulces gēns” vairāk nevēlas savās telpās (Gulbenē, Blaumaņa ielā 46a) turēt pašvaldības īpašumu – skeitparka konstrukcijas.

Tapis iesniegums pašvaldībai, kas tiks izskatīts 29.augusta novada domes sēdē. Skeitparka konstrukcijas “Gulces gēna” apdzīvotajās un sportiskajām bērnu un jauniešu aktivitātēm paredzētajās telpās atradās nepilnus septiņus gadus. Pašvaldība šīs konstrukcijas biedrībai bija nodevusi bezatlīdzības lietošanā.

21.augustā šo situāciju deputāts Gunārs Ciglis komentēja paša vadītajā pašvaldības tautsaimniecības komitejas sēdē. “Gulces gēna” puiši laikam esot izauguši no vecuma, kad viņus interesēja skeitparks. Pašvaldībai tagad būšot jāatrod cita vieta, kur glabāt savas skeitparka konstrukcijas.

Biedrība “Gulces Gēns” 2011.gadā ir dibināta ar mērķi atbalstīt ekstrēmā sporta entuziastus un popularizēt dažādus ekstrēmos sporta veidus, veicinot iedzīvotājus būt fiziski aktīviem un dzīvot veselīgu dzīvi. Biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Gulbenietis

eu nu bla kas ta pa huinu reali es tur uzaugu un tagad jus vnk vinu gribat aizklapet ciet?
jau ta Gulbene nekaas nenotiek vot kur tagad jauniesi braukas vot kur ?
un vel pasi mums jauniesiem kko buri virsu par to ka apmales boja, vel mums autovaditaji un gajeji brauc auguma ka mes pa ielam braukajam tak padomajat ari par mums extrema sporta cienitajiem

pirms gada, 2019.08.28 00:03

Vietējās ziņas