Gulbenē būs automašīnu bezmaksas pārbaude

Dažādās Latvijas pilsētās no 14. līdz 28. oktobrim "Drošas Braukšanas Skola" (DBS) sadarbībā ar autoservisu tīklu "Bosch Car Service" un "Ceļu Satiksmes Drošības direkciju" (CSDD) veiks apjomīgu bezmaksas automobiļu pārbaudi, kurā autovadītājiem būs iespēja noskaidrot vai viņu automašīnām pilnvērtīgi darbojas visas drošības sistēmas, kā arī tās elektroapgāde. Gulbenē savu transportlīdzekli pārbaudīt varēs 21. oktobrī no pulksten 11:00 līdz 18:00 Gulbenes CSDD, Parka iela 2, par to informē DBS mārketinga vadītāja Baiba Bruzgule.

Viņa stāsta, ka akcijas laikā, pateicoties "Bosch Car Service" diagnostikas iekārtām, automašīnām pie iespējas tiks pārbaudīti tie mezgli un sistēmas, kuras parasti nav iespējams pārbaudīt ikgadējās tehniskās apskates laikā. Tādējādi automašīnu īpašnieki varēs uzzināt vai viņu automašīnām strādā visas drošības sistēmas, par kuru korektu darbību ir grūti spriest bez diagnostikas iekārtām.


"Lai taupītu autovadītāju laiku un akcijas laikā spētu palīdzēt pēc iespējas vairāk autovadītājiem, katrai automašīnai tiks veikta viena pārbaužu programma. Autovadītājiem būs iespēja izvēlēties vai viņi grib pārbaudīt drošības sistēmas, kuru vidū ir bremžu pret bloķēšanas sistēma ABS, stabilitātes kontrole ESP, drošības gaisa spilveni un citas sistēmas, vai arī būtiskākos elektroapgādes mezglus, kuru vidū ir akumulators, starteris un ģenerators. Neatkarīgi no izvēlētas pārbaudes, visām automašīnām paralēli tiks pārbaudīta lukturu darbība un to regulējums," skaidro B.Bruzgule.

"Turklāt katrs autovadītājs, kurš izmantos iespēju bez maksas pārbaudīt savu automašīnu, saņems dāvanu no "Bosch Car Service" - servisa grāmatiņu un "What Car" žurnālu. Katru dienu tiks izlozēta arī viena DBS ziemas braukšanas kursa dāvanu karte," piebilst mārketinga speciāliste.

Akcijas organizatori uzskata, ka daudzi autovadītāji, kuru īpašumā ir vairākus gadus vecas automašīnas, kas sen nav pārbaudītas ar diagnostikas iekārtām, bieži nemaz nenojauš, ka viņu automašīnām nepilnvērtīgi darbojas visas drošības sistēmas un/vai elektroapgāde. Pateicoties šādām pārbaudēm, autovadītāji ziemā varēs justies droši, jo būs pārliecināti, ka to automašīnas darbojas pilnvērtīgi, vai arī uzzinās kam jāpievērš uzmanība, dodoties uz servisu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas