Gulbenē būs izstāde "Pasaule klikšķa attālumā"

2.aprīlī pulksten 17.00 Gulbenē, Rīgas ielā 65a, veikalā "Elvi" svinīgi atklās  Latvijas publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls" ceļojošo izstādi „Pasaule klikšķa attālumā".

"Pirmo izstādi atklās Rīgā 31.martā, un tad tā sāks savu ceļojumu pa visiem Latvijas novadiem. Līdz maija beigām tā tiks eksponēta ikvienā Latvijas rajonā," informē projekta direktors Edžus Vējiņš.


E.Vējiņš stāsta, ka izstādes galvenais mērķis ir popularizēt jaunās iespējas 874 Latvijas publiskajās bibliotēkās, kurās dažu gadu laikā ir uzstādīti 4000 brīvpieejas datori, bezmaksas internets, Wi-Fi u.c.

 

"Vēlamies parādīt ikvienam potenciālajam bibliotēku klientam viņa daudzveidīgos ieguvumus no bibliotēku bezmaksas interneta pakalpojumu izmantošanas, jo ticam, ka tas šajā sarežģītajā laikā var izmainīt cilvēku dzīvi," norāda projekta direktors.

 

Atklāšanas pasākumi Rīgā un citviet Latvijā iecerēti atraktīvi, pozitīvi un dzīvi apliecinoši.

 

"Tos vadīs Trešā tēva dēla sūtņi, kas katrā rajonā aicinājuši līdzdarboties arī kādu vietējo personāžu, kuram interneta pakalpojumi bibliotēkā lielā mērā palīdz atrisināt kādu nopietnu vai humorpilnu dzīves uzdevumu," stāsta E.Vējiņš.

 

Atklāšanas pasākumos klāt būs arī bibliotēku sadarbības partneri un atbalstītāji, pašvaldību pārstāvji, bibliotekāri. Tajos aicināts piedalīties ikviens interesents vai garāmgājējs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas