Gulbenē būs reģionāla CSDD nodaļa

Ir izskanējušas runas, ka Gulbenē turpmāk būs reģionāla Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļa. To apstiprina arī CSDD sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Bērziņa.


Jāpiebilst, ka CSDD Gulbenes nodaļas priekšnieka amatā vairs nestrādā arī Ivars Rikveilis, “Dzirkstele” vēlējās arī noskaidrot, kas turpmāk vadīs šo iestādi.


I.Bērziņa laikrakstam norāda, ka Gulbenes nodaļa par reģionālu ir izveidota izmaksu optimizēšanas nolūkā. Tajā turpmāk ietilps Balvu, Gulbenes un Alūksnes nodaļas. “Par šīs reģionālās nodaļas vadītāju ir izvirzīts līdzšinējais CSDD Balvu nodaļas priekšnieks Jānis Raibekazs, kurš ilggadējā darbā ir sevi pierādījis kā prasmīgs darbu organizētājs un veiksmīgs vadītājs,” saka I.Bērziņa.


CSDD vēlas uzsvērt, ka šajā situācijā, kad tiks izveidota reģionāla nodaļa, klienti nekādi necietīs. “Arī turpmāk direkcijas nodaļās tiks piedāvāti droši un augsta līmeņa pakalpojumi, turklāt neviena nodaļa Latvijā netiks slēgta un reģionālajās nodaļās netiks saīsināti darba laiki,” saka I.Bērziņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas