Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē darbā iekārtojas vairāk bezdarbnieku nekā Balvos un Alūksnē 6

Šāgada vienpadsmit mēnešos Gulbenes novadā bezdarbnieka statuss piešķirts 1242 bezdarbniekiem, reģistrētas 450 brīvas darba vietas, 101 bezdarbnieks nosūtīts uz profesionālo apmācību, 169 bezdarbnieki iesaistīti  neformālajās mācībās, 12 bezdarbnieki uzsākuši strādāt subsidētajās darba vietās.

Savukārt konkurētspējas paaugstināšanas pasākumos iesaistījušies 926 bez darba palikušie cilvēki. Jauniešu garantijas pasākumu vairākos projektos savas aktivitātes uzsākuši 300 bezdarbnieki.

“No katra filiāles darbinieka tas prasīja pašaizliedzīgu darbu, brīžiem nerēķinoties ar savu brīvo laiku, kad darbinieki bija spiesti strādāt pat sestdienās un svētdienās, kārtojot bezgalīgos atskaites un grāmatvedības dokumentus,” stāsta Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

“Tikām snieguši karjeras konsultācijas 714 bezdarbniekiem. Jauniešu garantijas pasākumā 567 jaunieši – bezdarbnieki saņēma karjeras konsultācijas, bet projektā “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” šīs konsultācijas saņēma 381 ilgstošais bezdarbnieks. Dalību šajā projektā uzsāka 20 bezdarbnieki. Finanšu atlīdzību transporta izdevumu segšanai braucieniem no deklarētās dzīvesvietas uz mācību vietu un atpakaļ saņēma 45 bezdarbnieki atbalsta pasākumā “Atbalsts reģionālajai mobilitātei aktīvās nodarbinātības pasākumiem”. Visu iepriekš minēto pasākumu iedarbības rezultātā, kā arī pateicoties Gulbenes novada darba devējiem, piesakot mums vakantās darba vietas, darbā iekārtojās 745 Gulbenes filiālē uzskaitē esošie bezdarbnieki. Tas ir ievērojami vairāk nekā mūsu kaimiņiem – Balvu un Alūksnes filiālēm. Aktīvs darbs turpinās vēl arī šajā mēnesī,” stāsta V.Lituņenko.

Vadītājs informē, ka pagājušajā nedēļā Gulbenes filiālē bija desmit darba vakances. Četras vakances SIA “Jana-S”, kur vajadzīgi kravas automobiļu vadītāji. Pa divām vakancēm SIA “Woodkoks”, kur vajadzīgi palīgstrādnieki. Divas vakances minētajā uzņēmumā ir lentzāģa operatoriem. Gulbenes novada dome piedāvā darba iespējas kapteinim uz iekšējo ūdeņu kuģiem, lai viņš varētu stūrēt kuģīti pa Stāmerienas ezeru, kā arī vecākajai medicīnas māsai, kas varētu strādāt aprūpes centrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

bezdarbnieks

Nebūtu pašam jādod viena brīva darba vieta?

pirms 3 gadiem, 2016.12.21 09:00

?

Un kādi ir kunga konkrēti nopelni bezdarba samazināšanā? Tas, ka pēcpusdienās, darba laikā stāvi pie aizslēgta kabineta un gaidi kamēr kaut kur kafijojoša dāma parādīsies?

pirms 3 gadiem, 2016.12.21 12:23

tieši tā

Un tad vēl rāda neapmierinātus ģīmjus, kāpēc to darbinieču tur ir tik daudz ?

pirms 3 gadiem, 2016.12.22 08:21

Darba meklētājs

Tikai nevajag melot par vakanču skaitu! Ieejot https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/saraksts#eyJvZmZzZXQiOjUsImxpbWl0IjoyNSwicGFnZVkiOjB9 , var redzēt, ka Gulbenes novadā ir tikai 5 vakances!!!

pirms 3 gadiem, 2016.12.21 17:53

x

Idiot!
Tāpēc tev arī nav darba.
Izlasi virsrakstu un tad smirdi.
Kāds sakars vakaču skaitam ar to ka Gulbenē vairāk iekārtojas darbā!!!!

pirms 3 gadiem, 2016.12.23 10:06

Vietējās ziņas