Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē informē par atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās 2

Šodien, 20.aprīlī, Gulbenē notiek pirmais seminārs par pieejamo atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās, informē aģentūra LETA.

Seminārs "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Pamatnosacījumi" šodien plkst.10 notiks Gulbenē, bet plkst.16 - Valkā.

Ekonomikas ministrijā skaidro, ka pasākumā klātesošie tiek informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes "Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās" nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Seminārā piedalās arī banku pārstāvji, kas informē par kredīta saņemšanas nosacījumiem.

Šopavasar semināri par pieejamo atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās notiek 13 Latvijas pilsētās.

Jau informēts, ka šā gada 15.martā Ministru kabinets apstiprināja jauno atbalsta programmu energoefektivitātes paaugstināšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Atbalstam daudzdzīvokļu ēku renovācijai laika periodā no 2016. līdz 2023.gadam būs pieejami 166 470 588 eiro. Jaunās programmas gaitā plānots atbalstīt aptuveni 1700 ēku atjaunošanu, sniedzot iespēju gandrīz 13 500 ģimeņu sasniegt būtisku enerģijas ietaupījumu. Atbalstu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem sniegs "Altum". Projektu pieņemšanu programmā plānots sākt 2016.gada jūlijā, taču jau no 20.aprīļa "Altum" sāks konsultāciju sniegšanu par projektu sagatavošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pilnvarotā persona

Ļoti vērtīgs seminārs! Paldies rīkotājiem!

pirms 4 gadiem, 2016.04.22 12:30

muļķi

Aplipinās ar putuplastu, tad smird un pelē.

pirms 4 gadiem, 2016.04.24 22:12

Vietējās ziņas