Gulbenē ir "Lattelecom" optiskais internets 2

"Lattelecom", kas jūlijā sekmīgi sāka būvēt optisko tīklu Gulbenē, šobrīd ir paveicis 80 procentus plānoto darbu, nodrošinot optiskā interneta pieejamību jau 1597 pilsētas dzīvokļos.

"Patlaban "Lattelecom" optiskais internets Gulbenē jau ir pieejams Bišu, Gaitnieku, Līkajā, Nākotnes, O. Kalpaka, Rīgas un Skolas ielā. Pabeidzot modernās optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi pilsētā, "Lattelecom" optiskais internets būs pieejams 42 daudzdzīvokļu mājās, sasniedzot teju 2000 mājsaimniecību," informē "Lattelecom" sabiedrisko attiecību konsultante Katrīna Lulle.

 

"Lattelecom" komercdirektore Kerli Gabriloviča atzīst, ka, nodrošinot pieeju "Lattelecom" optiskajam internetam Gulbenē, pilsētas iedzīvotājiem tiek radīta ērta un mūsdienīga vide. Svarīgākais, ka ātrs un stabils internets atvieglo gan mācības, gan darbu, paralēli padarot tos saturīgākus un aizraujošākus.  

 

Patlaban "Lattelecom" optiskais internets ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s jau ir pieejams vairāk nekā 380 000 mājsaimniecību visā Latvijā. Pilnvērtīgu optiskā interneta pieslēgumu nodrošina unikāls pieslēgums katram lietotājam, ko lieto vienīgi attiecīgais klients.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Roberts

Taisnība. Cipari skaisti, bet man 3 km no Gulbenes nebija iespējams ierikot internetu manā privātmājā. Galvenais ka kaimiņam kas dzīvo ~70m no manis ir internets. Ilgi cīnījos lai dabūtu kaut kādu internetu. Viss ko man atteica ka nav tehnisku iespēju ierīkot. Tad nu es ķēros pats visu kārtot. Saskaņot raksanas darbus ar kaimiņu zemēm un ķēros pie rakšanas ar parasto lāpstu. Pēc mēneša opā. Man ir internets, bet tagad gribu optiku. Svaigi rakto tranšeju varetu uzrakt un ievilkt optiku, jo tur iet optikas kaut kāda maģistrāle. Nesen viņi te raka to garo kabeli nez no kurienes. Bet tagad šķērslis ir līdzfinansējuma nauda viņiem vajadziga. Nedaudz virs 1000 Ls. Bāc. Ko nu?

pirms 8 gadiem, 2013.03.28 13:45

jelena

reklamet vini smuki mak bet dzivojot pilseta pat parastu nav iespejams ievilkt.

pirms 9 gadiem, 2011.09.09 07:04

Vietējās ziņas