Gulbenē izcērt iedzīvotājiem bīstamos kokus

Šoldien, 13. oktobrī, GE Money Bank sadarbībā ar Gulbenes domi Atbildības nedēļā, rūpējoties par iedzīvotāju drošību, izcirta bīstamā stāvoklī esošus kokus Naglenes ielā.

Katru gadu rudens sezonā neskaitāmi bīstamā stāvoklī esošie koki nodara postījumus videi un pat cilvēkiem, liecina apkopotā informācija.

 

"Piemēram, Gulbenē šīs vasaras vētrās tika izgāzti aptuveni 42 koki, bet janvāra vētrās to skaits pārsniedza 100 koku. Arī citas Latvijas pilsētas ir cietušas vētru laikā," stāsta 

 

"GE Money Bank Atbildības nedēļa ir veids kā mēs, kā uzņēmums, atbalstām mums apkārt esošo sabiedrību. Šogad GE Money Bank vēlējās būt proaktīvi un laikus reaģēt uz pārmaiņām dabā - Latvijā vētras kļūst biežākas un tādēļ šie sakaltušie un citādi bojātie koki kļūst aizvien bīstamāki ne tikai nekustamajam īpašumam, bet arī cilvēkiem. Paldies pilsētas pašvaldībai, kas tik atsaucīgi ar mums sadarbojās un norādīja, kur nepieciešama palīdzība," norāda SIA "Public Relations Services" projektu vadītāja Lelde Sāre.  

Koku zāģēšanu veica profesionāls uzņēmums, ar kuru jau iepriekš pilsētas pašvaldība bija sadarbojusies. Pēc zāģēšanas beigām notikumu vietu ieradās sakopt "GE Money Bank" Mārketinga pārvaldes un Gulbenes pilsētas bankas filiāles brīvprātīgo darbinieku komanda.

 

"Mums ir patiess prieks, ka "GE Money Bank" ir viens no tiem aktīvajiem uzņēmumiem Gulbenē, kurš iesaistās arī pilsētas dzīvē un palīdz pilsētai kļūt drošākai un sakoptākai. Ne vienmēr pašvaldība var atrisināt visus sasāpējušos jautājumus, tādēļ šāda iespēja sadarboties ar privātuzņēmējiem ir neatsverama," norāda Gulbenes domes labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte.

 

"Nocirstie koki uz vietas tika pārstrādāti malkā, un šī un vēl papildu malkas krava šajā pašā dienā tika nogādāta Gulbenes veco ļauju mājas iemītniekiem. Bankas darbinieki to sakārtoja arī malkas šķūnītī,"  stāsta AS "GE Money Bank" preses sekretāre Tija Ezeriņa.

 

Latvijā šī "GE Money Bank" tradīcija - "Atbildības nedēļa" - pastāv jau ceturto gadu. 2005. un 2006. gadā GE Money atbalstīja Valsts asinsdonoru centru, kad palīdzēja piesaistīt asinsdonorus, kā arī uzņēmuma darbinieki nodeva asinis, 2007. gadā Latvijas Nacionālajam teātrim tika uzdāvināta titrēšanas iekārta, tādējādi izrādes kļuva pieejamas arī nedzirdīgajiem, turklāt tagad ar šīs titrēšanas iekārtas palīdzību izrādes var arī tulkot. Pagājušā gada Atbildības nedēļā GE Money darbinieki apguva arī zīmju valodu un organizēja īpašu vakaru nedzirdīgajiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas