Gulbenē - jauna ceļa zīme pie "Mini Rimi" 6

14.augusta laikrakstā “Dzirkstele” tika rakstīts par autovadītāju savstarpējo nesaprašanos Nākotnes ielas dzīvojamajā masīvā, izbraucot no “Mini Rimi” veikala stāvlaukuma.

Gulbenes pilsētas komunālinženieris Jānis Krastiņš, kurš ir arī Gulbenes pilsētas ielu satiksmes organizācijas un kustības drošības komisijas vadītājs, uzsver, ka šis jautājums nav risināts tāpēc, ka pārvaldē nav saņemts neviens oficiāls iesniegums par konkrētās vietas kustības drošības uzlabošanu.

Reaģējot uz laikraksta “Dzirkstele” lasītāju diskusiju par satiksmes organizāciju pie izbrauktuves no veikala “Mini Rimi” stāvlaukuma Gulbenē, Gulbenes pilsētas pārvalde tikko ir uzstādījusi ceļazīmi Nr. 206 “Dodiet ceļu” pie izbrauktuves no veikala “Mini Rimi” uz Nākotnes ielu. Tagad tiks novērstas jebkuras domstarpības par braukšanas kārtību šajā vietā. 


Uzziņai

Gulbenes pilsētas ielu satiksmes organizācijas un kustības drošības komisija ir izveidota, pamatojoties uz Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāja rīkojumu. Pēdējo reizi tās sastāvs ir aktualizēts 2017.gadā. Tajā darbojas: Jānis Krastiņš, Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālinženieris, Uldis Kaminskis - CSDD Gulbenes reģionālās nodaļas priekšnieka vietnieks, Vilhelms Sniedzāns - SIA "Gulbenes Auto - moto" vadītājs, Jānis Barinskis, Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas vadītājs, Valda Gibala - Valsts policijas Vidzemes reģionālā pārvalde.Pievieno komentāru

Komentāri 6

autobuss

Ilgi gan bija jādiskutē lai uzliktu vienu zīmi!

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.10 14:27

nu

tie, kas diskutē, jau nevar uzlikt ceļa zīmi. tie, kas var, ne vienmēr ieklausās...

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.10 15:59

Janka

Atkal kārtējā komisija! Pa 3 gadiem izlēmuši par vienas zīmes uzstādīšanu.
Interesanti kādā veidā pie viņiem jāgriežas lai sadzirdētu?

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.10 21:23

vanka

interesantāk braukt no pretējās pusēs.viens otrs nezin,kam ir priekšroka

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.10 22:15

jeska

tur zimei vispar nav jabut,jamacas celu satiksmes noteikumi un viss bus kartiba,nogriezoties uz rimi stav zime dzivojama zona,ar to viss ir pateikts kurs kuram dod celu, kadam jabut brauksanas atrumam saja zona un ttt

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.11 12:46

vanka

tur ta lieta,rka nezin.Griežoties pa labi,dod ceļu braucošiem taisni.A tie tik nesās ,aizmirstot par L.rokas likumu.un tas ir regulāri.Glabj,ka nav liels ātrums.kuram gribas taisnību ar sasistu mašīnu komplektā,labāk palaiž.

pirms 9 mēnešiem, 2020.11.12 10:56

Vietējās ziņas