Gulbenē koncertēs “Melo – M”

Gulbenes kultūras centrā 14.novembrī mūzikas mīļotājiem ir iespēja apmeklēt modernās čello rokgrupas "Melo - M" koncertu.

Grupa "Melo - M" izveidota 2005.gadā, nosaukumā paužot savu mīlestību vai pat apmātību ar mūziku. Grupas sastāvā muzicē trīs akadēmiski izglītoti čellisti - Kārlis Auzāns, Valters Pūce un Antons Trocjuks. Viņi ir akadēmiski izglītoti mūziķi, kas joprojām aktīvi turpina studijas pie atzītiem čella spēles meistariem. Mūziķus vieno ideja par klasiskā instrumenta vai akadēmiskās mūzikas izmantojuma iespējām mūsdienu mūzikā.


Trio ir izdevis divus albumus: "Melo M" ar latviešu popmūzikas un rokmūzikas dziesmu versijām trim čelliem un sitamajiem instrumentiem (ar šo albumu grupa tika nominēta Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai 2005, kas ir nozīmīgākais mūzikas industrijas pasākums) un Singalongs, kurā skan gan disko un popmūzikas hīti, gan skaņdarbi no populārām kinofilmām, rokmūzikas klasika un pat savdabīga mūsdienu eksperimentālās mūzikas kompozīcijas.


Pasaulē pastāv tikai dažas čellu modernās mūzikas grupas, un "Melo - M" Austrumeiropas reģionā ir vienīgā, kas savā izpildījumā izmanto vienīgi čellus.


Grupa koncertos demonstrē čella plašo skanējumu, pārsteidz klausītājus ar tā pielietojumu disco, rock, heavy metal un popmūzikas darbu atskaņošanā. Tieši čellu trio izpildījumā šie mūzikas stili iegūst vēl nedzirdētas nianses, ko lieliski papildina pašu mūziķu atraktīvā uzstāšanās un savdabīgais skatuves šarms.


Jau kopš dibināšanas brīža "Melo - M" ir viens no Latvijā populārākajiem izpildītāju kolektīviem, kas daudz koncertējis arī citviet pasaulē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas