Gulbenē lielveikalā piedāvā dezinficēt rokas 18

Gulbenē šodien kādā pašapkalpošanās lielveikalā pamanījām, ka vienā pusē ir grozi, bet otrā – dezinfekcijas līdzekļi un vienreizlietojamie cimdi. Tagad veikals piedāvā arī dezinficēt rokas. Un tas viss – par brīvu. “Dzirksteles” uzrunātais veikala apsardzes darbinieks apstiprināja – dezinfekcijas līdzeklis ir paredzēts, lai pircēji to izmantotu. Laikraksts novēroja, ka šodien neviens vēl īsti to nebija sapratis. Negadījās redzēt, ka kāds pircējs patiešām dezinficētu rokas, ieejot veikalā.

Daudzi pircēji ir “Dzirkstelei” pauduši nepatiku, ja redz – kāds apčamda pārtikas produktus ar kailu roku, piemēram, tomātus vai sveramos cepumus. Aizrādīt citam ir neērti, taču nevienam negribas pirkt apčamdītu sveramo preci, turklāt vēl šobrīd, kad valstī ir bažas par koronavīrusa izplatību.

Šajā veikalā, kur piedāvāts pircējiem dezinficēt rokas, tas ir brīvprātīgs pasākums. Tomēr tā ir iespēja, labais piemērs. Atliek ļauties un izmantot piedāvāto iespēju savai un citu pircēju drošībai.

Vienā no pilsētas aptiekām “Dzirkstele” jau pagājušajā nedēļā vaicāja, ko var piedāvāt pret koronavīrusu. Atbilde bija: “Tikai dezinfekcijas līdzekļus. Taču tos visus izpirka jau pieveduma dienā.”

Pievieno komentāru

Komentāri 18

eh!

Cepuri nost! Kad tauta sapratīs, ka nekas vairs nebūs kā iepriekš, tad šāda prakse būs pašsaprotama lieta. .. un lieta vairs nav jautājumā par velti vai par maksu. Stāsts ir par to, ka tikai dzīvi pircēji baro tirgotāju un cits citu.

pirms gada, 2020.03.12 22:54

Firta

Kas te notie gulbene?gribetu zinat.cerams veikalos mazga tris reizes rokturus ar hloru.

pirms gada, 2020.03.13 06:25

Janka

kas par veikalu?? tā ir konfidenciāla informācija!

pirms gada, 2020.03.13 10:10

xxxx

Rokas var dezinficēt veikalā "Maxima"' Rīgas ielā.

pirms gada, 2020.03.13 11:31

sortiments jāpapildina

Vēl vajag uzlikt trauku ar 70grādīgo iekšu un rīkles dezinfekcijai.

pirms gada, 2020.03.13 15:38

X

Dezinficē un mazgāt rokas vajag. Bet visi nez kāpēc ir aizmirsuši, ka jā dezinficē arī apvu zoles. Nepatīk pieminēt vecos laikus, jo tur nekā laba nebija. Bet iespējamo epidēmiju riskos visos veikalos bija kastes ar hloru. Cita lieta, ka netika mainītas, bet bija! PVD snauž. Ko gaida? Sen jau tādām lietām bija jābūt veikalos. Kā soda naudu likt, tad prot. Kustēties! Šis dienests izliekas par beigtu, lai ar steigu iesaistās.

pirms gada, 2020.03.14 10:27

eh!

Ļoti pareizi! Ir cilvēkveidīgie kas no saviem elpošanas ceļu fizioloģiskajiem šķidrumiem (krēpām) atbrīvojas uz gājēju celiņiem. Parasti tas notiek citiem neredzot, tāpēc nākošais pat nezina kur iekāpis.

pirms gada, 2020.03.15 07:30

robežsargi

nesaprotu kāpeeec Latvijai nav ciet robežas , un nelaist cilvēkus no Latvijas laukaa , un iekšā , lai robežsargi sēž tur robežas ciet , pie Lietuvas , Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, a to robežsargi sēž mājaas neko nedara un sanjem tik lielas algas nepar ko , sestdiena paskataties cik skaista diena daudzi laiž uz Igauniju uz akvaparku , tad kaadus rezuultaatus mees gaidam

pirms gada, 2020.03.14 13:34

baseins

a Balvu baseins , apgrozās vairāki tuukstoši cilvēku no visām pusēm , njemaas pa pirti pa baseinu visi kopaa , tur pat ar čurā iekšā uudenii , džakuzi, ,a dezinficē tikai vienreiz nedēljaa pa pirmudienaam un ar neticaas ka kaut ko tur iipašu dezinficee ,

pirms gada, 2020.03.14 13:43

eh!

Palasoties medicīniska rakstura analīzes izskatās, ka viens no efektīviem līdzekļiem vīrusu neitralizēšanai ir sāls. Ja ne vairāk, tad celiņu kaisīšana ar sāli šobrīd varētu būt viens no profilakses pasākumiem, lai daudz maz izvairītos no to cilvēkveidīgo radītiem draudiem, kas krēpojas un spļauj uz ietvēm. Plus, vismaz sāls vanniņas (ja ne stiprāki dezinfekcijas līdzekļi) pirms ieejas telpās.

pirms gada, 2020.03.15 07:41

?

Varbūt ir pienācis laiks arī mūsu novada gaišajām galvām sasaukt ārkārtas sēdi? Sasaukt sanitāro dienestus, lielo veikalu vadītājus un noinstruēt par sanitāriju? Tas tak nav cilvēktiesību pārkāpums? Labi. Mums nesaka, kurās pilsētās ir saslimšanas, bet lieku reizi taču var uzmanīties? Deputāti! Domājiet! Vēlēšanās nāk! Kaut vai tā mazliet paceliet savus reitingus!

pirms gada, 2020.03.15 09:23

Ak, kungs...

...kuram mūsu deputātam ir gaiša galva???Ar mūsējiem gan mēs tālu tiksim...

pirms gada, 2020.03.15 11:47

Suns

Kāpostam gaiša! Gandrīz balta :)

pirms gada, 2020.03.15 16:11

Vietējās ziņas