Gulbenē, lokālā "Siltumnīca", uz sarunu aicina Latvijas Lauku forums 2

“Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar biedrību “Sateka”  Latvijas Kopienu nedēļā Gulbenes iedzīvotājus lokālā “Siltumnīca” 4.oktobrī no pulksten 17.30 līdz 20.30 aicina uz mērķtiecīgu sarunu, informē Latvijas Lauku foruma projektu vadītāja Katrīna Idū.


"Tikšanās laikā izstrādāsim Gulbenes kopienas attīstības scenārijus,  balstoties uz esošās un radot jaunas iniciatīvas vietējo vajadzību  sasniegšanai, apzināsim kopienā pieejamos resursus un kopā ar pieredzējušiem  ekspertiem mācīsim izmantot kopienas sadarbības rīkus. Aicināts ikviens, kuram svarīga Gulbenes novadaattīstība," stāsta K.Idū.


Piebilstams, ka Latvijas Kopienu nedēļas LLF rīko jau kopš 2013. gada. Šoruden, no 1. līdz 5. oktobrim, Latvijas Lauku forums viesosies piecās Latvijas vietās – Tūjā, Salnavā, Zasā, Gulbenē un Nīcā.


"Tā ir spēcīga saikne starp vietējo realitāti un lauku attīstību nacionālā mērogā un rīks 4. Latvijas Lauku kopienu parlamentā noteikto mērķu sasniegšanai un iedzīvināšanai," piebilst projektu vadītāja.


Latvijas Lauku forums (LLF) ir nacionāla mēroga nevalstiskā organizācija, kas dibināta 2004. gadā. Biedrības misija ir veicināt Latvijas lauku līdzsvarotu attīstību, lai tie kļūtu par vietu, kur dzīvo apmierināti cilvēki, spējot realizēt savas ekonomiskās un sociālās vajadzības. LLF darbojas vairāk nekā 80 biedru organizācijas.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Alda

Iemāciet gan, kā izpārdot Latvijas, Gulbenes kopienas zemi/mežu ārvalstniekiem, tā tiešām ir kopienas attīstības un mīlestības paraugstunda!

pirms gada, 2019.09.27 13:47

Inta

Vai piedalīsies arī kāds no Domes, jeb vispār jau nevajag, viņi negrib veidot nekādu kopienu.

pirms gada, 2019.09.30 11:49

Vietējās ziņas