Gulbenē nesamaksā par degvielu, Strados nobrauc no ceļa, Beļavā sabojā ceļa zīmi, Rankā vada auto dzērumā 2

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 28.janvārī pulksten 10.47 Gulbenē kādā degvielas uzpildes stacijā nenoskaidrota persona uzpildīja degvielu automašīnā un nesamaksājot aizbrauca. Materiālie zaudējumi - 48,79 eiro. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Stradi 29.janvārī pulksten 16.55 Stradu pagastā uz autoceļa Gulbene-Balvi kāds vīrietis, vadot automašīnu “Renault”, nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cietušo nav, trešo personu intereses nav skartas. Pieņemts paskaidrojums.

Beļava 29.janvārī pulksten 18.00 Beļavas pagastā kāds vīrietis, vadot automašīnu “Volvo” sakabē ar piekabi, saslīdēja un aizķēra ceļa zīmi, bojājot to. Uzsākts administratīvais process.

Ranka 29.janvārī pulksten 21.16 Rankas pagastā kāds vīrietis vadīja automašīnu “VW”, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kas nav iegūtas noteiktā kārtībā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā - 1,65 promiles. Policijā sākts kriminālprocess.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ance

Elpināšana arī tālmācībā var veikt? Drusku jādomā.

pirms 2 mēnešiem, 2021.02.01 14:11

Sanita

Jūs ko! Nu jau visu attālināti var veikt. Tā piemēram šodien telefonsarunā epidemioloģijas darbiniece Sanita man izstāstīja, ka es pat varu nenodod analīzes, bet uz aizdomu pamata par covid19 vīrusa simptomiem, lai tikai pastāstu savam ģ. ārstam un viņš uzrakstīs šīs diagnozes apstiprinājumu attālināti. Tā lūk, tāda sistēma.
Tāpēc saku var, var visu var attālināti.

pirms 2 mēnešiem, 2021.02.01 16:58

Vietējās ziņas