Gulbenē no kapa pazūd krusts 7

Sestdien, 1.jūnijā, Gulbenes vecajā kapsētā pēdējā gaitā tika pavadīts tuvinieks,  “Dzirkstelei” stāsta Sandra Kursīte.

“Bēres bija dienas vidū. Vēl pašā vakarā vēlreiz bijām pie kapa. Viss bija, kā nākas. Nākamajā dienā cilvēki jau mums pavēstīja, ka jau pulksten 12.00 no kapa pazudis sestdien tur uzliktais krusts. Devāmies skatīties paši. Krusta patiešām nebija! Aizgājēja fotogrāfija bija nomesta turpat, bet krusts pazudis bez pēdām. Apstaigājām tuvāko apkārtni ar domu, ka varbūt kaut kur atradīsim mētājamies. Nekur neredzējām. Lieki sacīt, ka notikušais ir kaut kas nesaprotams. Tā taču cilvēki nedara! Tas nav ētiski! Protams, esam pasūtījuši jaunu kapa krustu un noliksim to apbedījuma vietā,” saka Sandra Kursīte.


Gulbenes labiekārtošanas iestādes kapsētu apsaimniekošanas speciāliste Valda Kupce šo gadījumu “Dzirkstelei” komentē: “Nekad līdz šim neesmu dzirdējusi par šādiem gadījumiem Gulbenē. Krusts no kapa līdz šim nevienam nav bijis nozagts. Šis gadījums patiešām ir nesaprotams un satraucošs. Kapsēta ir publiski pieejama. Ir bijis, ka cilvēki sūdzas par to, ka no kapa nozagtas puķes, kapu vāzes, grābeklis, pat kapu apmales. Bet krusts – nekad līdz šim. Ne reizi vien kapsētā nozagts arī koplietojamais akas spainis.”
Pievieno komentāru

Komentāri 7

Baiba

Vispār vecajos kapos uzdarbojās nelabvēļi, cilvēki stāsta ka tiek nozagtas tikko iestādītās puķītes ,dekoratīvie kociņi un tiek zagti puķu podi lielie. Man pašai nācās piedzīvot nepatīkamu momentu, nozagts liels puķu pods. Nesaprotu kā var no kapiņiem kaut ko zagt!!!!???

pirms gada, 2019.06.06 22:46

R

Viņiem ar smadzenēm nav īsti visskārtībā,atradušu ku zagt un ālēties!

pirms gada, 2019.06.07 11:46

.

Nesaprotu kāpēc neiet uz policiju rakstīt iesniegumu bet uz dzirksteli iet likt rakstu par to. Ar to jau nekas nemainīsies.

pirms gada, 2019.06.07 14:48

,,,

Es arī nesaprotu, kāpēc skrien uzreiz uz redakciju! Ne no tā kas izmainās, ne kā... Pilnīgi nekāda labuma!

pirms gada, 2019.06.07 15:26

.........

Visur tiek kapos kaut kas nozagts, izpostīts, bet tāpēc jau visi neskrien uz redakcijām. Tādi cilvēki tāpat agri vai vēlu saņems savu sodu. Tikai šīs kundzītes motivācija nav saprotama kāpēc bija jāskrien kaut ko rakstit par to. Un ko no tā ieguva?

pirms gada, 2019.06.07 23:06

Vietējās ziņas