Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē notiks seminārs par mājokļu renovāciju

19.aprīlī pulksten 16:00 Gulbenes novada domes telpās (Ābeļu iela 2) notiks seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju un ERAF līdzfinansējuma 50% vai 60% apmērā piesaistes iespējām.

Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena stāsta, ka semināra dalībnieki tiks informēti par ES struktūrfondu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" nosacījumiem un aktualitātēm, kā arī par biežāk pieļautajām kļūdām projektu sagatavošanā un ieviešanā. Pasākuma laikā tiks pastāstīts arī par ēku siltināšanas ieguvumiem un par to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta.

 

"Pasākumā renovācijas projektu īstenošanas pieredzē dalīsies DzīB „Raiņi" (Madona) valdes priekšsēdētājs N.Arama un pasākumu atklās Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dainis Švika. Uz semināriem tiek aicināti māju apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības un dzīvokļu īpašnieki," informē E.Urpena.

 

Seminārus organizē Ekonomikas ministrija (EM) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru, Vidzemes reģionālo enerģētikas aģentūru un Gulbenes novada domi informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk" ietvaros

 

Jau informēts, ka līdz 7.jūnijam LIAA un EM organizēs kopumā 21 semināru.

 

Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240. Semināra dienas kārtība publicēta EM mājas lapā internetā. Semināri ir bezmaksas.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas