Gulbenē pacientus pieņems bērnu alergologs 1

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā ar 14.jūliju vienu reizi mēnesī pacientus pieņems bērnu alergologs daktere Mārīte Poga. Par to “Dzirksteli” informē SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” izpilddirektores pienākumu izpildītāja Lana Upīte. L.Upīte stāsta, ka pieteikties uz konsultāciju var pa reģistratūras tālruni 4472809. Ārste pieņem bērnus no dzimšanas līdz 18 gadu vecumam bez maksas ar ģimenes ārsta vai pediatra nosūtījumu.

M.Poga ir pediatre ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi un sertificēta bērnu alergoloģe jau 14 gadus. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universiāti un kopš tā laika regulāri atsvaidzina savas zināšanas starptautiskos kursos, semināros un asociācijas sēdēs. Ikdienā viņa strādā ambulatori Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Alerģisko slimību centrā, kā arī konsultē dažādās Latvijas pilsētās.

Pie alergologa būtu jāvēršas ar dažādām problēmām: atopisko dermatītu, nātreni, niezošām acīm un degunu, kolikām, gremošanas trakta traucējumiem un astmas diagnozes izvērtēšanai bieži klepojošiem bērniem. Konsultē arī pacientus ar dažāda smaguma reakcijām uz pārtiku un kukaiņu kodumiem, kas izpaužas arī ar ļoti nopietnām, dzīvībai bīstamām, anafilaktiskām reakcijām (lūpu, mēles un kakla tūska, nātrene pa visu ķermeni, ģībšana, vemšana, sēkšana, klepus, siekalošanās pēc saskares ar alergēnu). Konsultē arī par imūnterapijas iespējām dažādu alerģiju gadījumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas