Gulbenē pastu piegādās mazliet agrāk

Tuvojoties jaunajai drukāto mediju abonēšanas sezonai, valsts akciju sabiedrība “Latvijas Pasts” ir uzsākusi līgumu slēgšanu ar izdevējiem, paredzot uzlabotus preses izdevumu piegādes termiņus. Uzlabojumi skars arī Gulbenes pilsētas iedzīvotājus, jo arī Gulbenē ir saīsināts pasta piegādes laiks.

“Latvijas Pasta” Ārējo komunikāciju daļas vadītāja Gundega Vārpa stāsta, ka ar 2017.gada 1.janvāri virknē pilsētu avīžu un žurnālu piegāde tiks nodrošināta par vairākām stundām agrāk, nekā nosaka pašlaik spēkā esošie līgumi.

“Piegādes termiņi nebija pārskatīti vairākus gadus, tāpēc veicām apjomīgu pētījumu par  “Latvijas Pasta” tehniskajām, finansiālajām un cilvēkresursu iespējām preses izdevumu piegādes laika uzlabošanai. Izanalizējot piegādes termiņus, pārskatītas izdevumu piegādes iespējas. Jau ar nākamo abonēšanas sezonu agrāka drukāto mediju piegāde  notiks 47 pilsētās un apdzīvotās teritorijās,” skaidro G.Vārpa.

Stājoties spēkā jaunajiem piegādes termiņiem, lielākajās reģionu pilsētās piegādes laiks tiks uzlabots par vienu līdz piecām stundām. No 2017.gada 1.janvāra Gulbenē laikraksti tiks piegādāti līdz pulksten 14.00. Gulbenes 1. pasta nodaļā “Dzirkstele” noskaidroja, ka jau šobrīd pasta klienti sūtījumus saņem jau pat pirms pulksten 14.00. Tikai tad, ja ir ļoti daudz vēstuļu, paziņojumu un tamlīdzīgi, pasta sūtījumi pie klienta nonāk vēlāk. Tomēr nākamajā gadā pastam būs jānodrošina, ka visi pasūtījumi klientiem tiek nogādāti līdz pulksten 14.00.

Pārējās pasta nodaļās, kas atrodas Gulbenes novada teritorijā, klientiem pastu piegādās tāpat kā līdz šim. Novada pagastos pasta piegāde ir atkarīga no pastnieku darba slodzes un darba laika.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas