Gulbenē Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde līdz vasaras beigām pieņems klientus klātienē rindas kārtībā

Lai samazinātu rindas pēc personu apliecinošiem dokumentiem – pases un eID kartes, kā arī turpinātu uzlabot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes klientu servisu, Gulbenes nodaļā papildus ierastajai iepriekšējā pieraksta kārtībai klientiem tiks nodrošināta iespēja saņemt pakalpojumus klātienē, iepriekš neveicot pierakstu, bet gaidot rindā ārpus nodaļas telpām un ievērojot 2 metru distanci no apkārtējiem.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments informē, ka klienti tiks apkalpoti tad, kad atbrīvosies brīvi pieraksta laiki, un tikai pēc klientiem, kuri iepriekš veikuši pierakstu pakalpojumu saņemšanai konkrētajā nodaļā. Šāda papildu kārtība tiks nodrošināta tikai līdz vasaras beigām.

Pārvalde atkārtoti aicina klientus būt solidāriem un anulēt iepriekšējo pierakstu, ja nav iespējams ierasties pieteiktajā laikā. Katrs atteiktais pieraksts ļauj pārvaldei savlaicīgi sniegt pakalpojumu vēl kādam rindā gaidošam klientam. Plašāk par to, kā anulēt pierakstu, šeit: https://bit.ly/3xzeWsO

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas