Gulbenē sabojā automašīnu un aizbrauc (labots) 4

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka laika posmā no 12. līdz 15.decembrim Gulbenes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā reģistrēti 29 notikumi. Vairums no tiem – ģimenes konflikti, kuri atrisināti pirms policijas ierašanās vai tās laikā, kā arī reģistrēti sabiedriskās kārtības traucējumi, ko radījušas personas alkohola reibumā. Tāpat reģistrētas alkoholisku dzērienu zādzības no tirdzniecības vietām. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi bez cietušām personām. Viens no negadījumiem bija sadursme ar meža zvēru. Savukārt 14.decembrī Gulbenē, Bišu ielā, nenoskaidrota persona ar automašīnu iebrauca stāvēšanai novietotā transportlīdzeklī “Mercedes Benz”, to bojājot un aizbraucot no notikuma vietas, par to neziņojot likumā noteiktajā kārtībā.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

..

Vietām ceļi vēl ir diezgan sūdīgi un saprotu, kā Gulbene var sabojāt mašīnu, tomēr kā tai pēc tam izdevās aizbraukt prom?

pirms gada, 2019.12.16 17:33

Acs

Pie reizes par Bišu ielu - akūti nepieciešams trotuārs. Šoreiz uzbrauca stāvēšanai atstātai automašīnai. Jābrīnās, ka līdz šim vēl nav cietis neviens gājējs, jo tiem nav citas iespējas, kā vien pārvietoties pa šaurās ielas braucamo daļu!

pirms gada, 2019.12.17 16:27

!!!!!

Vai arī Bišu ielu uztaisīt par vienvirziena ielu.

pirms gada, 2019.12.17 17:55

!!!

Un salikt lielākos "guļošos" kā Nākotnes ielā!

pirms gada, 2019.12.17 19:15

Vietējās ziņas