Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē sakārtos laukumu Gaitnieku ielas masīvā 9

Gulbenes novada pašvaldība plāno pilsētā sakārtot laukumu Gaitnieku ielā 8a, kurš atrodas daudzdzīvokļu māju masīvā. Ir noskaidrots uzvarētājs publiskajā iepirkumā paskaidrojuma raksta izstrādei, kā arī stāvlaukuma un gājēju ietves seguma atjaunošanai šajā adresē. Par 32 508,84 eiro līgumcenu bez PVN to ir apņēmusies paveikt SIA “Rubate”.

Saskaņā ar publiskā iepirkuma dokumentiem ir paredzēts nomainīt asfaltbetona stāvlaukuma segumu 570 kvadrātmetru platībā un uzklāt betona bruģakmeni uz ietves (kopumā – 66 kvadrātmetri), kas domāta gājējiem. Paredzēta arī esošo bojāto betona ceļa apmaļu nomaiņa.

Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektore Lienīte Reinsone informē, ka jau ir noslēgts līgums ar firmu, kura veiks šos darbus. Tas ir bijis ieplānots pašvaldības šāgada budžetā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

nelikumīgi

Kāpēc sāksies būvdarbi, ja Būvvaldē nav iesniegts būvniecības ieceres dokumentācija?????

pirms mēneša, 2020.06.11 16:58

Janka

Tāpēc, ka Gulbenē katrs var darīt kas vien ienāk prātā! Var zāģēt kokus, var neslēgties pie pilsētas kanalizācijas un vēl daudz ko citu.

pirms mēneša, 2020.06.11 17:48

viss vienalga

Tāda sajūta ka būvvalde vispār nefiga nedara, citiem prasa sakārtot citiem ne

pirms mēneša, 2020.06.12 08:32

Reinsone

Gadījumā Lienīte nesabrauca pensionāri uz velosipēda?

pirms mēneša, 2020.06.12 00:19

Janka

Arī uz viņu likumi laikam neattiecas!

pirms mēneša, 2020.06.12 11:09

Ai ai ai

Ai ai ai kā kādam domē traucē Reinsones kundze! Spiediens pret viņu redzams gluži kā no maisa izdūries īlens. Kādēļ neredzat un nesatraucaties par citu autovadītāju negadījumiem ar riteņbraucējiem GN? Tādēļ, ka viņi nepretendē uz izpilddirektores krēslu, ko jūs tik ļoti esat iekārojuši. Un pārējās objektīvi domāt nespējīgās aitas blēj līdz, jo - ak prieks!- blēšana ir vienīgais, kā vismaz tobrīd pielīdzināties barvedim (-ei)!

pirms mēneša, 2020.06.13 12:49

Vietējās ziņas