Gulbenē sestdien kādā mājā degusi grīda (papildināts) 1

Sestdien, 13.februārī, ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama daudzdzīvokļu mājā Gulbenē, Brīvības ielā, kur dzīvoklī bija aizdegusies grīda pie krāsns. Pēc ugunsdzēsēju glābēju teiktā postījumi nebija lieli, bet radies piedūmojums.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka 13.februārī pulksten 14.34 tika saņemts izsaukums uz Brīvības ielu Gulbenē, kur daudzdzīvokļu dzīvojamajā mājā pie krāsns dega malka 2 kvadrātmetru platībā. No ēkas pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās bija evakuējušies astoņi cilvēki, vēl vienu cilvēku evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Pulksten 15.46 ugunsgrēks tika likvidēts. Dzīvoklī, kur bija notikusi ugunsnelaime, dūmu detektors bija uzstādīts. Notikuma vietā strādāja septiņi Gulbenes ugunsdzēsēji glābēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Anonīms

Nu re kā Gulbenes nov.deg mājas saindējās un mirst cilvēki kā pirms kāda laika Lejasciema pagastā,un neviens nesmēķēja un nelietoja alkoholu .Bet pusgadu atpakaļ apvainoja cilvēku un lūdza lai pārbauda situāciju mājās.Šī māja stāv vēl šodien ar visiem alkoholiķiem un smēķētājiem.

pirms 13 dienām, 2021.02.15 10:45

Vietējās ziņas