Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē siltuma tarifs nemainīsies 5

Jau septiņus gadus Gulbenē ir nemainīgs siltuma tarifs – 55,71 eiro par megavatstundu siltuma bez PVN, un ne šajā sezonā, ne tuvākajā laikā nav plānots šo tarifu pārskatīt.

“Iedzīvotāji var nesatraukties - viss būs pavecam. Nav arī jāuztraucas un jādomā, ka maksātāji maksā par sevi un par nemaksātājiem. Tā nav taisnība. Šogad tāpat kā iepriekš turpināsim slēgt līgumus ar tiem klientiem, kuri sezonā nespēj pilnībā norēķināties par apkuri, viņi varēs turpināt maksāt arī vasarā. Jāteic, ka šī tendence mazinās. Tie, kuri netiek galā ar maksājumiem, pārdod dzīvokļus,” “Dzirkstelei” saka Artūrs Gulbis, kurš ir Gulbenes siltuma operatora – SIA “Vidzemes enerģija” - valdes loceklis jau divarpus gadus.

Viņš piekrīt “Dzirksteles” konstatācijai, ka tagad, kad Gulbenes novada dome ir izlēmusi paaugstināt siltuma tarifus vairākos novada pagastos, Gulbenes siltuma tarifs izskatās salīdzinoši mazs.

A.Gulbis spriež – tie, kuriem ir maksāšanas grūtības, Gulbenē tagad sākuši izvēlēties sev atbilstošus dzīves apstākļus vai, iespējams, aizbrauc uz ārzemēm. Gulbenē labiekārtotajos dzīvokļos tagad mitinās lielākoties maksātspējīgie. “Vidzemes enerģijas” klientiem, kuri sezonā netiek galā ar kārtējiem rēķiniem, laikus ir jādodas uz uzņēmuma biroju Gulbenē, Nākotnes ielā 7, darbdienās no pulksten 9.00 līdz 15.00 vai arī jāsazinās ar e-pasta starpniecību (gulbenes_siltums@inbox.lv), vai pa tālruni 64471610, vienojoties par rēķinu apmaksas turpināšanu vasarā. Ja vienošanās nebūs, “Vidzemes enerģija” par parādnieku informēs savu sadarbības partneri – akciju sabiedrību “Kredītinformācijas birojs”.

Centrālapkures sezona Gulbenē ir sākusies un norit pilnā apjomā. “Jau visi ir pieslēgušies. Turklāt šoreiz, kā par brīnumu, nebija nekādu problēmu,” saka A.Gulbis.

Uzņēmumam “Vidzemes enerģija” ir Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas izsniegta licence siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai Gulbenē līdz 2034.gada 30.jūnijam.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Urbis

Epasts bezmaksas sistēmā liecina par izcilu profesionalitāti!
gulbenes_siltums@inbox.lv

pirms 2 gadiem, 2017.10.16 13:10

Pro

Tur ikdienā jānodarbina vismaz viena persona, kas dzēš ārā spamu!

pirms 2 gadiem, 2017.10.16 13:35

inbox

inbox ir arī maksas versija bez spama. Ar spamu dabūšanu Tu maksā, ka lieto par velti.

pirms 2 gadiem, 2017.10.16 22:30

Stulbis

Iedzīvotāji var nesatraukties. Tarifs nemainās. Tāpat kā dzīvokļu neapsildīšana. Ideāls bizness biedriem, kurus pārstāv gulbis, stulbeņi sēž neapkurinātos dzīvokļis un maksā. Galvenais, neaizmirst ielikt plastmasas logus un braukt peļņā uz salātfermu UK.

pirms 2 gadiem, 2017.10.17 12:13

janka

Tieši tā, kurina pilnā apmēra, bet radiatori dzīvoklī ir gandrīz auksti! Un tā visu ziemu.

pirms 2 gadiem, 2017.10.17 14:26

Vietējās ziņas