Gulbenē siltums kļūs nedaudz lētāks 4

Paredzams, ka nākamajā apkures sezonā (ar 1.oktobri) Gulbenē centralizētā siltuma tarifs kļūs nedaudz lētāks.
Sākotnējie aprēķini liecina, ka viena megavatstunda siltuma varētu maksāt 55, 38 eiro bez PVN (līdzšinējo 55,71 eiro vietā). Cenas samazinājums tad būtu par 0,592 procentiem – liecina SIA “Vidzemes enerģija” publiskotā informācija.
Uzņēmuma valdes loceklis Artūrs Gulbis “Dzirkstelei” saka – tas ir vēl tikai sākums, viss vēl ir procesā un, iespējams, galīgajā iznākumā tarifa samazinājums būs vēl ievērojamāks.
Šobrīd “Vidzemes enerģija” siltuma tarifa sākotnējo projektu ir iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai. Uzņēmums par to paziņoja savā mājaslapā 26.martā. Turpmāko 20 dienu laikā siltuma lietotājiem bija iespējams zvanīt vai rakstiski izteikt savus jautājumus, priekšlikumus.
“Vēl nekas nav galā. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija pieprasījusi no mums papildu dokumentus. Kad viss tas tiks apkopots, tiks publicēts, paziņots un notiks tarifa projekta aizstāvēšana, kurā varēs piedalīties visi lietotāji, kurus tas interesē, jo vēl būs iespēja izteikt priekšlikumus. 90 dienas visam jāturpinās. Jaunais tarifs varētu tikt apstiprināts ne agrāk kā uz oktobri,” sacīja A.Gulbis. 
Iepriekšējais Gulbenes centrālās siltumapgādes tarifs Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā tika apstiprināts 2010.gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Paulis

Lai siltumu atdod Gulbenes namiem, tarifs uzkāps dubultā.

pirms gada, 2020.05.12 19:47

mmmmm aitu mmmmm eeesli

Enerğijas un visādiem namu vadītājiem pēc nosprāgšanas ellē vajadzēs nevis cepināties, bet sēdēt ar pliku pakaļu uz ledainas metāla apkures trubas. Un no nabagiem salaupītā naudu būs palikusi te. Neatpirksieties.

pirms gada, 2020.05.13 23:35

ekonomists

Pēc uzņēmuma vadītāja teiktā- Tas vēl tikai sākums!!!!! tagad tarifu samazinājums ir ievērojams, Bet būs vēl ievērojamāks!!!! Iespējams, ka ieekonomēsim kādus 40-50 centus mēnesī !!!! Aukstākajā laikā ekonomija varētu sasniegt līdz 1 EUR mēnesī!

pirms gada, 2020.05.14 15:24

Vietējās ziņas