Gulbenē spodrības mēnesī iedzīvotājus talkot pie luterāņu baznīcas parkā

Spodrības mēnesī iedzīvotāji Gulbenē ir aicināti sakopt savus īpašumus, piederīgo atdusas vietas kapsētā. Paredzams, ka aicinās arī uz kopīgu talku parkā pie luterāņu baznīcas kādā no aprīļa sestdienām. Kura būs šī diena, par to "Dzirkstele" vēl informēs. 

Gulbenes pilsētas domes Labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte "Dzirkstelei" saka, ka viņa plāno tikties ar meža darbiniekiem, ar pilsētas pensionāriem un vienoties par talkošanu.

 

"Pie luterāņu baznīcas ir slīpi, sausi koki. Ir tur jāsakopj. Gaidām Pilsētas svētkus. Viesi nāks arī pie luterāņu baznīcas, pie Baltās pils," saka viņa.

 

L.Miezīte bilst, ka aprīlis sākās ar dabas kaprīzēm - sniegu. Tāpēc mēneša sākumā iddeja par spodrības mēnesi vēl netika aktualizēta. Taču tagad tas brīdis ir klāt. "Zemessargi ir devuši piekrišanu piedalīties talkā. Ceram arī uz Gulbenes iedzīvotājiem," uzsver Labiekārtošanas iestādes vadītāja.

 

"Gribam arī kapsētās palīdzēt cilvēkiem, kam varbūt jāizgriež kāds vecs krūms. Jāsarunā, kad varam to kopīgi izdarīt. Runa ir par ģimeņu kapiem," saka L.Miezīte.

 

Viņa saka, ka Meža dienām aprit 80 gadu 12.maijā. Maijā rīkot talkas Gulbenē ir par vēlu. Tam jānotiek aprīlī!   

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas