Gulbenē sveic novada labākos un arī jaunos pedagogus 4

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, par tradīciju ir kļuvis augusta pēdējās dienās rīkot novada pedagogu jaunā mācību gada ieskaņas pasākumu. Pedagogu sveikšana un svētku koncerts ar Daumanta Kalniņa piedalīšanos šoreiz notika Gulbenes sporta centrā.
Vēlot veiksmi jaunajā darba cēlienā, skolotājus sveica Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis un viņa vietniece Guna Švika, kura, uzsverot, ka pagājušais mācību gads aizvadīts pavisam citādākā situācijā un Covid-19 nekur nepazudīs, aicināja mācīties ar to sadzīvot.


Rada mieru, stabilitāti, pārliecību, drošību

“Domāju, ka ar gaišām un pozitīvām domām dodamies uz skolu, jo bērni jūs tur gaida, viņi gaida satikšanos, un mēs visi gaidām mācības klātienē, kopā būšanu, lai varam strādāt tā, kā pienākas, un lai varam darbadienu aizvadīt normāli. Kā priekšsēdētājs teica: tas nav darbs, uz ko jūs ejat, tā ir misija. Jūs visi veicat misiju, kas ir mūsu jaunatnes audzināšana. Paldies par aizvadīto mācību gadu! Es ceru, ka šis būs veiksmīgs, labs un pozitīvs mācību gads,” teica G.Švika.

Izglītības pārvaldes vadītāja Edīte Kanaviņa, uzrunājot pedagogus, uzsvēra, ka mēs piedzīvojam īpašu laiku. “Jūsu priekšā noliecu galvu un saku paldies, ka aizvadītajā mācību gadā pratāt prasmīgi strādāt, pratāt rast spēku sev, pratāt atbalstīt savus kolēģus. Sarunās ar kolektīviem sadzirdējām, ka jūs esat pietiekams spēks, lai atbalstītu ne tikai savus skolēnus, bet arī viņu ģimenes. Man gribas teikt, ka Latvijā vēl viss ir tik līdzsvaroti un mierīgi, un tas lielā mērā arī pateicoties jums, jo jūs esat tie, kas rada mieru, stabilitāti, pārliecību, drošību un ticību, ka viss ir labi un ka viss būs labi,” teica E.Kanaviņa.


Savā pulkā uzņem jaunos pedagogus

Darba gaitas šajā mācību gadā mūsu novadā uzsāk četri jauni pedagogi. “Sveiksim un priecāsimies par saviem jaunajiem kolēģiem!” pasākumā aicināja izglītības metodiķe Ramona Ruņģe. Viņa arī klātesošos pasākumā iepazīstināja ar jaunajiem pedagogiem.
Stāķu pamatskolā darbu uzsāk sociālā pedagoģe Elija Tiltiņa. Stāķu pirmsskolas izglītības iestādē būs jauns sporta skolotājs - Reinis Felders. Rankas pamatskolā darbu uzsāk skolotāju izglītības projekta “Mācītspēks” dalībniece, ķīmijas un fizikas skolotāja Dace Biseniece. Savukārt Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā darbu uzsāk basketbola treneris Pāvels Veselovs.


Ikgadējā Gulbenes novada pedagogu konferencē pasniegti:
● Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksts par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā – Initai Artistovai un Edītei Kanaviņai.
● Gulbenes novada pašvaldības Pateicības raksts par ieguldījumu un izturību XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisē, tradīcijas stiprināšanā un saglabāšanā – Maijai Skopānei.


Visās izglītības iestādēs Gulbenes novadā kopumā strādā vairāk nekā 700 darbinieku (pedagogi un tehniskais personāls).

Avots: Gulbenes novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 4

skolēna māmiņa

prieks, ka visi klātesošie pedagogi ir vakcinējušies

pirms 22 dienām, 2021.08.31 13:13

Tētis

Ceru ka savu bērnu nošvakcinēji?

pirms 22 dienām, 2021.08.31 13:41

?

Par ko apsveic? Par to, ka gadu sēdēja mājā uz mūriņa?
Atkal tiek šķiesta nodokļu nauda pa labi un kreisi.

pirms 22 dienām, 2021.08.31 13:39

!

Tiem, kuri stiepj savus bērnus švakcinēt, vajadzētu nekavējoties atņemt vecāku tiesības !!!

pirms 21 dienām, 2021.09.01 14:59

Vietējās ziņas