Gulbene svin 83.dzimšanas dienu 14

Lai gan aukstā laika dēļ jubilejas pasākums ceturtdienas vakarā no pilsētas centrālā skvēra tika pārcelts uz Gulbenes kultūras centra telpām, tas netraucēja cilvēkiem izbaudīt svētku sajūtu, ko vakara izskaņā papildināja salūts. Vairāk foto šeit.

Svētku sveicienu Gulbenei šoreiz bija sarūpējuši pilsētas vispārizglītojošo skolu audzēkņi kopā ar saviem pedagogiem - Gulbenes Bērzu pamatskolas bērni, Gulbenes 2.vidusskolas skolēni un Gulbenes vidusskolas audzēkņi. Dziesmotu sveicienu sūtīja arī Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jauniešu koris "Silver", dziedātāja Kristiāna Lipiņa un Ralfs Rubenis.

Gulbenes pilsētas pensionāru padomes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe, sveicot Gulbeni tās dzimšanas dienā, kavējoties atmiņās, meta pārdomu tiltu no pilsētas pirmajiem pastāvēšanas gadiem līdz šodienai.

 

Gulbenes novada dome pilsētai tās dzimšanas dienā pasniedza simbolisku dāvanu - 83 latus - uz katru gadu pa latam. Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa pateicās gulbeniešiem par labajiem darbiem, atdevi, uzsverot, ka par to, kāda būs pilsētas nākotne un attīstība, atbildīgi esam visi.  Pilsētu sveica arī Gulbenes novada domes jaunatnes lietu speciāliste Liene Dembovska.

 

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns pasniedza pilsētas pārvaldes Pateicības un simbolisku piemiņas balvunovada uzņēmējiem - sniega izvešanas talkas dalībniekiem. Tās saņēma SIA "Datu apstrādes centrs", SIA "Rubate", SIA "Rufs", SIA "Ušuru kūdra", SIA "Lift", SIA "Latime", SIA "Vecgulbenes muiža", SIA "Silamalas", SIA "Vilibo", SIA "ZDZ", SIA "Valpor", SIA "Arnis", SIA "Gulbenes nami", zemnieku saimniecība "Lācīši", zemnieku saimniecība "Laipas", akciju sabiedrība "SEB" bankas Gulbenes filiāle un pilsētas Labiekārtošanas iestāde.

 

Par konkursa "Ziemassvētku rota pilsētā" uzvarētājiem ar Pateicības rakstiem un simbolisku velti tika sumināti nami Blaumaņa iela 4, Krasta iela 16a, Gala iela 3, Miera iela 6, Jasmīnu iela 4, Rīgas iela 39, SIA "Alba" un "Konto" administratīvās ēkas, spēļu zāle "Bingo", SIA "Samax", SIA "Aiva", lielveikals "Elvi" un Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejs".

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Dzird,ka tā novadu padarīšana izgāzusies Valsts līmenī.Tagad taisīšot visu atpakaļ uz rajoniem.Tad jau pilsēta atkal varēs pastāvēt bez Daukstu pagasta.Tikai reorganizācjai atkal miljoni ripos.Nu vai nav ķēmi tie gudrie loceķļi mūsu valdībā!

pirms 9 gadiem, 2011.03.04 08:34

pele

"Atbildu pelei"
Par otru nevajag spriest pēc sava personīgā līmeņa. Esmu bijusi šajā iestādījumā ne pēc savas gribas, bet saistībā ar darbu, un varu apgalvot, ka šī iestāde sen bija jāaizklapē ciet. Ne vienmēr tas kas tiek izrādīts ir patiess... Katram ir tiesības uz savu viedokli, un manējais ir tieši šāds.

pirms 9 gadiem, 2011.02.27 11:36

Sams

Gulbene ir galigii apdali'ta,visu mūžu te dzi'voju ,bet tik stulbā situācijā nekad neesam bijuši- nodokļus maksājam ,bet viss aizplūst uz pagastiem. Varbūt laikraksts varētu informēt par šo traģisko situāciju -kādi ir katra pagasta ienākumi un kādi izdevumi? Stāmerienu,Druvienu u.tt Domei taču tādi rādi'tāji ir..

pirms 9 gadiem, 2011.02.27 10:22

Atbildu pelei

Dergaču atzinīgi novērtēja PAR ZIEMASSVĒTKU LAIKĀ IZROTĀTO ĒKU, nevis mistiskā veidā atbalstīja.
''Pelei'' zems līmenis jūtams, tā vien šķiet,ka Jūsu vīrs vai kas cits to vien dara, kā tur ''tusē'' un tagad jūs izgāžat dusmas.
Būsim priecīgi, ka gada tumšākajā laikā mūs priecē degošās svētku rotas!

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 19:03

????????

Gandrīz jau jāpiekrīt , ka novda lēmumi Daukstu līmenī vai varbūt nav taisnībabet man gan tā liekas.

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 17:22

anna

man vislabāk patika Gulbenes vidusskolas uzstāšanās. Malači bērni un skolotāji, kas tur strādā.

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 15:25

...

pilnīgi piekrītu Jā...
pagasta veceņu stulbie lēmumi, iedomājas, ka pagasti viņas atkal ievēlēs.
Gulbenes novadā Daukstu līmeni.

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 15:23

jā, jā, jā - piekrītu

to - Jā 26.02.2011. 11:16:30
Vispirms iedziļinies un padomā, ko raksti. Varbūt tomēr otrādi?

nē - tomēr pareizi - novada domē vieni pagastu pārstāvji, laukos halles par miljonu (pagastā, kur nākotnē prognozē vien kādas skolas filiāli), bet pilsētā viss apstājies.....
Pašlaik lauki apēd visu naudu - kaut kas nav pareizi.......
p.s. - nepārprotiet - man nav naida pret laukiem un lauciniekiem, bet, ja parēķina finansējuma ieguldījumu uz vienu iedzīvotāju - tad pilsēta tiek stipri apdalīta...

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 14:56

pele

Mjā, Dergačai balva par gulbeniešu nodzirdīšanu un novešanu no ceļa... dergača rullē,,, tādus parazītus ir jātriec, un ši smirdīgā spēļu pēcpuse ir sen jāaizklapē ciet, nevis jāaatbalsta...

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 12:46

to - Jā

Vispirms iedziļinies un padomā, ko raksti. Varbūt tomēr otrādi?

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 11:16

Sen jau par Gulbenes dzīvi lemj pagastu cilvēki-viņi vislabāk ""zin""kas pilsētai vajadzīg.un ko var piesavināties pagasti.Gulbeniešu nodoklī aizplūst uz laukiem,...skumji svētki pilsētai.

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 10:24

?????

Iedzīvotāju domas nevienu neintresē jau sen. Dome ir tā visu zinoša,un lēmumus pieņem pa blatam,tā gan!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 09:49

Gulbeniete

Kāpēc vairs netiek izvirzīts un nominēts Gada cilvēks ? Tas konkurss par sirsnīgāko priekšnieku bija smieklīgs protams, bet labi, godprātīgi un izdarīgi cilvēki taču mums pagaidām vēl ir. Tas jau jauki, ka simboliski tiek apbalvoti sniega vedēji, bet tas otrs konkurss par ziemassvētku rotu gan ir nesaprotams. Nekāda konkursa vispār nebija, jo nebija ne nolikuma, ne vērtēšanas kritēriju, ne kompetentas vērtēšanas komisijas. Bez tam ir pagājuši jau divi mēneši un grūti atsaukt atmiņā , kāds tad īsti bija tas rotājums piemēram SIA "Samax" ( man nav nekā personiska pret šo SIA, bet kur tas vispār ir un kāds bija tas noformējums ?) varbūt citreiz ir vērts pajautāt arī Gulbenes iedzīvotāju domas, jeb mums ir kāds, kam vienmēr viss zināms vislabāk ???????

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 15:53

Vietējās ziņas