Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbene svin 85.dzimšanas dienu 2

23.februārī Gulbenes kultūras centrā tika atzīmēta Gulbenes 85.dzimšanas diena. Par to informē Gulbenes novada mājaslapa.

 

Svinīgo pasākumu kuplināja deju kopa „Ratiņš", senioru deju kolektīvs „Vērdiņš", bērnu deju kolektīvs „Draiskuļi", Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris, jauktais koris „Harmonija" un bērnu popgrupas „Pipari" un „Ledenes". Svinīgo pasākumu vadīja Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs.  

Pirms svētku koncerta Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis svinīgā pieņemšanā paldies teica tiem cilvēkiem, kuri ikdienā rūpējas par mūsu pilsētas sakoptību.

 

Gulbenes pilsētas Pateicības rakstus par godprātīgu darbu saņēma Anna Rutka, Arvīds Vilcans, Ņina Belousa, Anna Sepa, Eleonora Karuzina, Sandra Aņisimova, Džaneta Priedeslaipa un Anna Jermacāne.

Piemiņas dāvanas tika pasniegtas arī tiem Gulbenes uzņēmējiem, kuri ziedoja elektroniskajam pulkstenim, kas atrodas pie Gulbenes kultūras centra - SIA "Alba", SIA "Nami un serviss", SIA "Rubate" un SIA "Vilibo".

 

Par piedalīšanos konkursā "Ziemassvētku rota pilsētā" paldies tika teikts Līgai Žohovai, Agritai Brūniņai (ziedu salons „Orhideja"), Agrim Korim (SIA „Konto"), Mārim Sliedem (SIA „Rubate") un Inesei Veismanei (SIA „Gardums").

Pievieno komentāru

Komentāri 2

sakrita taču ar ralliju, tas taču svarīgāk......

pirms 6 gadiem, 2013.02.27 09:28

...

Vai tiešām pilsētas dzimšanas diena ir tik mazvērtīgs pasākums, ka tik skopa informācija...

pirms 6 gadiem, 2013.02.26 16:47

Vietējās ziņas