Gulbenē top atstarojošas somas 15

“Lai diennakts tumšajā laikā mēs būtu redzami, ir jābūt atstarotājam, taču kādam tie nepatīk, kādam tie vienmēr aizmirstas, tādēļ mums radās ideja ražot atstarojošas somas,” par SIA “Quilt Art” pirmsākumiem stāsta tās valdes locekle Inga Deigele.


Atstarojošo somu izgatavošana bijusi pamatideja, kas pamazām apaugusi ar dažādām citām domām un idejām, un tagad jaunā uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāsts ir kļuvis jau daudzveidīgāks.


“Šobrīd mēs piedāvājam šūšanas pakalpojumus jau plašākā spektrā. Mēs neesam klasisks šūšanas ateljē, kur cilvēks atnāk un pasūta sev uzšūt konkrētu apģērba gabalu, šādu šūšanas ateljē Gulbenē ir pietiekami daudz. Protams, ar klientiem strādājam individuāli, tomēr vairāk izgatavojam somas, priekšautus, spilvenus, kaklasaites, kāzu karogus un citas lietas. Top bērnu apģērbs, un plānojam uzsākt arī pieaugušo apģērba ražošanu. Mēs daudz strādājam ar dabīgiem materiāliem – džinsu un kokvilnu,” saka I.Deigele.


“Jauns pakalpojums ir mašīnizšūšana. Mēs varam izšūt kaut ko individuālu, piemēram, kādu vēlējumu, uzņēmuma logo vai pasākuma moto. Necenšamies tieši konkurēt ar Gulbenē esošajām reklāmas darbnīcām - ir vietas, kur noder apdruka, bet ir arī vietas, kur labāk iederas izšuvums, turklāt tas ir mūžīgs – cik ilgi kalpos konkrētā lieta, tik ilgi būs redzams arī izšuvums.”


Uzņēmuma izveidē kopā ar I.Deigeli ir iesaistījusies arī gulbeniete tekstilmāksliniece Ilze Šuļja, kas, pildot dizaineres pienākumus, savas radošās idejas var ielikt konkrētā produktā.

“Domāju, ka daudziem uzņēmīgiem cilvēkiem ir dažādas idejas, ko viņi labprāt realizētu, taču bieži vien šīs idejas netiek realizētas, ja nav finansējuma. Mums savu darbību palīdzēja uzsākt trijos projektos gūtais atbalsts,” stāsta I.Deigele.

 “Viens no projektiem, kur startējām, bija biedrības “Sateka” LEADER projekts, ar kura palīdzību tika iegādātas šujmašīnas, izšūšanas mašīna, kā arī datorprogramma izšūšanai. Startējām arī Gulbenes novada domes projektu konkursā jauniešiem biznesa ideju realizācijai, arī tur ieguvām finansējumu, un, treškārt, mēs darbojamies Valmieras biznesa un inovāciju inkubatora paspārnē.” I.Deigele atzīst, ka šobrīd uzņēmums ir starta pozīcijā un ir nepieciešams attīstīties.

Uzņēmums atrodas Ābeļu ielā 8, 3.stāvā, Valmieras biznesa un inovāciju inkubatora telpās.


Pievieno komentāru

Komentāri 15

ārprāc!

ko tik šī sieviete nedara, pārsteidzoša enerģija!

pirms 7 gadiem, 2014.05.05 13:59

Sviests

Kam tā visa herņa vajadzīga,projekta naudas izķēza tāds tam visam rezultāts

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 07:33

Jaa

Pareiz teikts +++

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 15:56

ne ART

Ha kādas muļķības stāsta televīzijā, līdz šim ar izšūšanas pakalpojumu neviens novadā nenodarbojās, jau gandīz trīs gadus atpakaļ, Hipotēku bankas starta programmas ietvaros tieši Gulbenes novada uzņēmumam tika apstiprināts projekts, izšūšanas mašīnas iegādei.
Neko dižu jau šī sieviete tur, tajā uzņēmumā nedara, tik vien kā ne pārāk labi izskatās, sēd visu dienu pie kompja un tēlo lielo priekšnieci... smieklīgi..
Uzrakstiet arī pēc gada lūdzu par viņām, ar visiem finansu rādītājiem.. gribu redzēt cik rentabls ir šis biznesa projekts.

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 09:04

nesaprotu

Ko tu lej, kā var visu dienu viņa uzņēmumā sēdēt pie datora, ja šī kundze strādā valsts darbā ārpus pilsētas?

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 14:20

art

un ko tu, ne ART ikdienā dari, kādu biznesu bīdi? Vai tikai sēdi pie kompja dzirksteles komentāros un ne pārāk labi izskaties?

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 19:32

re:art

....un ko tu, ne ART ikdienā dari, kādu biznesu bīdi?....
jā jā, es bīdu, jā strādāju un daru, daru to ko protu, un no kā man ir kāda sajēga. Par laimi..

pirms 7 gadiem, 2014.05.07 09:38

Pircēja

Cik liela būs mūsu vēlme iegādāties piedāvāto preci tik rentabls būs uzņēmums

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 09:54

es

nu vismaz kāds kaut ko dara... a pārējie komentē, cik viss slikti... :P

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 14:27

he

Parādiet vienu, šīs kundzes uzšūto darbu. Smiekli nāk, paņem bezdarbnieku kursantes, nodarbina pēc pilnas programmas, lai tagad varētu dižoties ar skaisto sašūto produkciju. Daudz viņām iemācijāt? Daudz palīdzējāt?

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 15:16

prieks

Kaut vairāk būtu uzņēmīgu cilvēku mūsu pilsētā un novadā! Visvienkāršāk ir neko nedarīt un tik pukstēt un rūgt par visu un visiem. Lai veicas gan šim, gan arī jebkuram citam vietējam uzņēmumam!

pirms 7 gadiem, 2014.05.06 21:09

esss

man nav nekas pret šo produkciju, bet..... man cenas gan liekas diezgan astronomiskas priekš novada iedzīvotāju algas. 30 eiro par tarbiņu.... to var atļauties Rīgas un Siguldas iedzīvotāji.

pirms 7 gadiem, 2014.05.07 22:14

Vietējās ziņas