Gulbenē un pagastos komersantus un organizācijas akcijā aicina rotāt svētku egles; pasākums visai ģimenei “Rotāsim Ziemassvētkus!” 2

Gulbenes novada pašvaldība pirmo gadu uzsāk unikālu Ziemassvētku akciju "Rotāsim Ziemassvētkus!", vēsta Gulbenes novada pašvaldības mājaslapa.

Akcijas mērķis ir lepoties ar novada komersantu daudzveidību, bagātību un radošumu, uzburt svētku sajūtu pilsētas sirdī, aicinot pilsētas un pagastu komersantus, organizācijas veidot gaumīgu uzņēmuma  reklāmu Ziemassvētku rotu veidolā. Uzņēmēji kopā ar rotājumiem varēs apsveikt novadniekus Ziemassvētkos. Novēlējums tiks noformēts uz plāksnes un novietots blakus eglei.

Egļu rotāšana un “pucēšana” tiek plānota individuālos laikos no 18. līdz 20.decembrim (ieskaitot) ar personalizētām svētku rotām, kas raksturo uzņēmuma darbību, piemēram, ar koka dekoru ar uzņēmuma logo, zobu birstes, improvizētas matu šķēres, konditorejas izstrādājumi un citu.

Gulbenes novada pašvaldība kopā ar sadarbības partneriem no 18.decembra  nodrošinās 3-5 metrus garas Ziemassvētku egles, kas tiks uzstādītas Gulbīšu parka zonā iepretim strūklakai.

Pieteikties akcijai var līdz 13.decembrim, zvanot pa tālruni 64474920 vai sūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pastu bizness@gulbene.lv Pašvaldības vides dizaina speciāliste Laima Šmite Ūdre nepieciešamības gadījuma var piedalīties ideju īstenošanā.

Piebilstams, ka rotātās egles tiks izgaismotas Gulbīšu parka centrālajā daļā, veidojot pārredzamību ne tikai gājējiem, bet arī cilvēkiem, kuri pārvietojas ar transportu. Pašvaldības policija gādās par vandālisma risku samazināšanu, cerot uz novadnieku sapratni.

  * * *

Lai vairotu svētku noskaņu un veicinātu kopā būšanu Ziemas saulgriežos, Gulbenes novada pašvaldība Gulbenes kultūras centrā un Gulbīšu parkā 21.decembrī rīko pasākumu visai ģimenei “Rotāsim Ziemassvētkus!”, informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

"Būs radošās darbnīcas eglīšu rotājumu izgatavošanai, eglīšu rotāšana, cienāšanās ar uz ugunskura gatavotiem ēdieniem, svētku koncerts, orientēšanās izaicinājums ar izzinošiem elementiem, sabiedrības simpātiju balsojums par komersantu izrotātajām eglītēm, kā arī svētku gājiens “Gaismas ceļš”. Tiks gaidīts un cienāts ikviens!"aicina G.Kalmane.

Pasākuma programma:

Gulbenes kultūras centrā

  • plkst.13.00-14.30 radošajās darbnīcās Gulbenes kultūras centrā būs iespēja izgatavot eglīšu rotājumus ar kuriem pēc tam izdekorēt uzstādītās eglītes Gulbīšu parkā.

Gulbīšu parkā

  • plkst.14.00-17.00 cienāšanās ar biedrības “Latgolys golds” uz ugunskura gatavotajiem ēdieniem – piparkūku pankūkām, miežu biezputru ar diētisko speķi un zupu. Būs arī saldā piparmētru tēja. Ēdieni un tēja tiks piedāvāti ikvienam bez maksas.
  • plkst.15.00-16.00 eglīšu rotāšana ar pašu izgatavotajiem rotājumiem.
  • plkst.15.00-16.00 koncerts, kurā uzstāsies Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un skolotājas Irēnas Aizpures mazie dejotāji, Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris, Gulbenes kultūras centra jauktais koris “Harmonija”, grupa “Saburzīts, bet solīds”.
  • plkst.15.00-16.00 sabiedrības simpātiju balsojums par komersantu izrotātajām Ziemassvētku eglītēm Gulbīšu parkā, uzvarētāja apbalvošana un pateikšanās visiem komersantiem par iesaistīšanos eglīšu rotāšanas akcijā.
  • plkst.15.30 Izklaidējošs orientēšanās izaicinājums ar izzinošiem elementiem Gulbīšu parka teritorijā. Aicināti piedalīties gan individuāli, gan komandās, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.
  • plkst.16.30 svētku gājiens “Gaismas ceļš” Gulbīšu parka teritorijā. Aicinām ikvienu rotāties ar spīguļiem, lampiņām, mirguļiem, lai gājiens būtu krāšņs un spožs!

Visas aktivitātes ir bez maksas.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gulbeniete

Izklausās,būs jauks pasākums.Lai tik izdodas.

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.06 15:29

Solveiga

Būt kopā ar savējiem- tā ir mājīguma un drošības izjūta,
Tā ir labsajūta. To varam radīt kopā un izjust ikviens.
Gaišus svētkus!

pirms 12 mēnešiem, 2019.12.06 22:51

Vietējās ziņas