Gulbenē var nomāt elektrovelosipēdu, ja ir vadītāja apliecība 11

Septīto tūrisma sezonu pašvaldības aģentūrā „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir iespējams iznomāt ērtus un videi draudzīgus pārvietošanās transportlīdzekļus – divus pieaugušajiem cilvēkiem domātus elektrovelosipēdus.
Otro gadu šie pārvietošanās līdzekļi atrodas pie izglītojošajā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” un ir pieejami līdz 30.septembrim.
Elektrovelosipēda izmantošana ir maksas pakalpojums. Braucēji saņem pilsētas bukletu ar karti, instruktāžu par velosipēda lietošanu. Lai elektrovelosipēdu varētu iznomāt, braucējam vajag uzrādīt dokumentu, kas ļauj velosipēdu vadīt (autovadītāja vai velosipēdista apliecība).
Tūrisma aģentūra elektrovelosipēdus sava laikā ir popularizējusi pasākumos, lai tādējādi cilvēkos radītu interesi. Ir notikusi sadarbība ar pašvaldības policiju, kura aģentūras rīcībā esošos braucamrīkus ir izmantojusi savā darba praksē.
Gulbenē ir pietiekami plašs arī parasto velosipēdu nomas piedāvājums. Plašāka informācija par to ir aģentūras mājaslapā “Visitgulbene.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Acs

Septiņus gadus neredzēju to, kas ir bijis piejams. Tagad šī iespēja ir darīta visiem zināma:). LIELISKI! Brauksim!

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.11 14:13

štirlics

Tas bija viens no gulbenes lielākajiem noslēpumiem. Atklājās tikai (jau) pēc septiņiem gadiem. Gaidām nākošā noslēpuma ekshibīciju.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.11 16:15

Acs

Septiņus gadus neredzēju to, kas ir bijis pieejams. Tagad šī iespēja ir darīta visiem zināma:). LIELISKI! Brauksim!

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.11 14:16

Es

Kāds kādu brīdi priekš izredzētajiem turēja.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.12 19:54

Pēteris

Nu ta jaunums! Kādus gadus Aģentūra iznomāja un.tad vairākus gadus tie bija nodoti pašvaldības policijai, šie naski tvarstīja dzērīšus pa parkiem, jo klusi varēja piebraukt un tad pāris gadus tie nodoti atpakaļ aģentūrai. Didrihsons ļoti bieži izmantoja elektrovelosipēdu dažādu pasākumu drošības nodrošināšanai. Viegli pārvietoties pa parkiem. Tad nu beidzot visi zin! Jau pagājušo gad stāvēja dzelzceļa stacijā, tikai diez ko nebrauca ar tiem. Smieklīgi, un Acs kā vienmēr, neko nezin!

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.12 20:11

?

Pirmā dzirdēšana, ka poliči izmantoja veļikus.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.13 08:18

to Pēteris, kas laikam nav Pēteris

Acs nav Tautas kontrole un domes iekšējas lietas nerevidē. Acs redz to, ka ar šo tūristiem domāto ritošo tehniku TA līdz šim neprata pelnīt, un tikai par to ir šis stāsts, Pēteri, kas sadomājies to, kā nav.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.12 20:22

Acs to Pēteris

Acs redz, bet komentē tikai tad, ja kaut kas sāk iet vai jau iet greizi ar mērķi to novērst.Un arī tad, kad priecājas par labi iesāktu kaut kā risinājumu. Piekrīti,- nebija jēgas par velo runāt tad, kad ir skaidrs - TA vecais sastāvs savā augstprātībā ir imūni pret labiem ieteikumiem. Toreiz vajadzēja sākt ar velo maršrutu izstrādi un piedāvājumu, tad piedāvāt velotransportu. Tieši tā izdarīja jaunais TA sastāvs, par ko ir liels prieks! Saki, kā toreiz bija labāk - turēt iegādātos velo nelietotus vai likt lietā PP? Protams, likt lietā un ir arī redzētas policistes ar tiem pārvietojamies, piem., Kapu svētku uzraudzībai.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.13 09:12

Vietējās ziņas