Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenei deviņi kandidāti uz Saeimu 3

Centrālajai vēlēšanu komisijai līdz trešdienas darbdienas beigām bija iesniegti kopumā 10 deputātu kandidātu saraksti 11.Saeimas ārkārtas vēlēšanām, kas notiks 17.septembrī. Sešos sarakstos iekļauti  deviņi Gulbenes novada pārstāvji.

Bez Gulbenes novada pārstāvjiem palikuši pieci deputātu kandidātu saraksti, starp tiem ir arī “PCTVL – Par cilvēktiesībām vienotā Latvijā”, Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija un “Pēdējā partija”.

Starp Gulbenes novada kandidātiem 11.Saeimas vēlēšanām Vidzemē ir arī apsardzes darbinieks, 48 gadus vecais Aivars Krūmiņš, kurš “Tautas kontroles” sarakstā startē ar 9.numuru, kā arī trīs “Šlesera Reformu partijas LPP/LC” deputātu kandidāti - Gulbenes kristīgās draudzes “Jaunā paaudze” mācītājs, 50 gadus vecais rīdzinieks Rolandas Bračs (sarakstā – 9.), Gulbenes novada domes deputāts, 40 gadus vecais Stāmerienas iedzīvotājs Dzintars Poļaks (sarakstā – 21.) un uzņēmējs, Stāmerienas iedzīvotājs, 52 gadus vecais Zintis Vībāns (sarakstā – 20). Sīkāk par to lasiet turpmāk! Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas datiem Z.Vībāns ir parādā 147 985 eiro un 1600 latus. Citiem viņš ir aizdevis 23 000 latus. Dz.Poļakam ir parādsaistības 5000 latu un 27 411,51 eiro apmērā. Viņš ir arī aizdevis 36 798 latus. SIA “ZDZ” viņam pieder kapitāldaļas 2000 latu vērtībā. R.Bračs ir citiem aizdevis 6500 latus. A.Krūmiņa parādsaistības ir 29 000 latu apmērā.    


Z.Vībāns Saeimas vēlēšanās kandidē pirmo reizi. Viņš necerot iekļūt Saeimā. Dalība kandidātu sarakstā drīzāk esot atbalsts šā saraksta pretendentiem uz ministru portfeļiem. “Dzīvojam laikā, kad viena krīze pārdzīvota un draud nākamā. Tas nozīmē, ka valsts ir saimnieciski jāsakārto. Domāju, ka mūsu ministru kandidāti to spētu. Viņi katrā ziņā neizgāztos pasaules priekšā. Mūsu labklājības ministra amata kandidāts ir Ainars Baštiks, aizsardzības ministra amata kandidāts - Dainis Turlais, ārlietu ministra amata kandidāts – Jānis Jurkāns, Ministru prezidenta amata kandidāts -, protams, Ainārs Šlesers. Man nav kauns par šīm kandidatūrām,” uzsver Z.Vībāns.
Arī Dz.Poļaks Saeimas vēlēšanās kandidē pirmo reizi. Viņam nav vienalga, kas notiek Latvijā. Tiem, kuri saka, ka šā saraksta priekšgalā ir oligarhs, Dz.Poļaks iebilst: “Ir divi varianti – vai nu mūsu likumdošana ir “mīksta”, vai nu mēs pūšam pīlītes.” Viņš uzsver, ka katrā partijā ir dažādi cilvēki un nepelnīti nevajadzētu nomelnot nevienu. Bagāts cilvēks nebūt nenozīmē, ka tas ir arī slikts cilvēks un slikts politiķis.
R.Bračs kandidēja arī 10.Saeimas vēlēšanās. Par Šlesera reformu partiju viņš saka tā: “Šobrīd tas ir vienīgais politiskais spēks, kurā skaļi runā par kristīgās morāles un ētikas principiem. Tas ir mūsu dzīves pamats. Ģimenes vērtību stabilizēšana mūsu sabiedrībā ir daudz svarīgāka nekā viss pārējais valstī. Ja mēs turpināsim zaudēt mūsu dzīves pamatvērtības, nepalīdzēs ne likumi, ne asfaltēti ceļi un pat ne ekonomisks uzplaukums.”


A.Krūmiņš bija šīs pašas partijas kandidāts arī 10.Saeimas vēlēšanās. Nu viņš startē atkal un pats par to saka - “mērķis ir atgriezt to Latviju, kuras vairs nav”. “Jāmēģina tikt vaļā no Eiropas, jo ar viņu sākās mūsu visi kreņķi un nepatikšanas. Gribētos uz apsūdzēto sola redzēt dažu labu politiķi, piemēram, Ivaru Godmani. Tad arī varētu nomierināties,” klāsta A.Krūmiņš.

“Šlesera Reformu partija LPP/LC” šajās vēlēšanās piecos apgabalos piedāvās 115 deputātu kandidātus. Vidzemes deputātu kandidātu saraksta priekšgalā ir 10.Saeimas deputāts, partija LPP/LC, ģenerālsekretārs, 60 gadus vecais Andris Bērziņš. Otrais numurs piešķirts Latvijas Universitātes profesorei, filoloģei, 61 gadu vecajai Ausmai Cimdiņai. Trešā šajā sarakstā ir Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāja, 77 gadus vecā Aina Verze. A.Bērziņš ir aizdevis 74 000 latu. Akciju sabiedrībā “Privatizācijas aģentūra” viņam pieder kapitāldaļas 1432 latu vērtībā.
„PCTVL-Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” vēlēšanām pieteikusi 85 deputātu kandidātus. Vidzemes saraksta pirmajā trijniekā ir Olaines pašvaldības deputāts, 38 gadus vecais Andris Tolmačovs, Salaspils pašvaldības deputāts, 44 gadus vecais Aleksandrs Prutkovs, biedrība “Olaines krievu kopiena” līdzpriekšsēdētāja, 57 gadus vecā Ludmila Radionova. A.Tolmačovam ir 3150 eiro parādsaistības. SIA “Tolan” viņam pieder kapitāldaļas 2000 latu vērtībā.  


Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija vēlēšanās startē ar 54 deputātu kandidātiem.  Vidzemes sarakstā pirmais ir SIA “Medicīnas sabiedrība “Gaiļezers””, virsārsts, 60 gadus vecais Māris Pļaviņš. Aiz viņa seko Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktora vietniece izglītības jomā, 56 gadus vecā Ilga Ozoliņa. Trešais sarakstā ir rīdzinieks, Nodokļu maksātāju biedrības valdes priekšsēdētājs, 37 gadus vecais Aigars Krīgalis. Viņam ir 115 000 eiro parādsaistības. A.Krīgalis ir citiem aizdevis 14 000 latu. SIA “RA1” viņam pieder akcijas 2000 latu vērtībā.   
“Tautas kontrole” vēlēšanām pieteikusi 88 deputātu kandidātus. Vidzemes sarakstā pirmais ir partijas “Tautas kontrole” priekšsēdētājs, 43 gadus vecais Rihards Jablokovs. Aiz viņa seko Ķekavas pašvaldības deputāts, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kordiriģēšanas katedras docētājs, profesors, 63 gadus vecais Arvīds Platpers un Jūrmalas uzņēmējs, 41 gadu vecais Arnis Olte. A.Platperam ir 31 053,6 latu, A.Oltem - 9940 latu parādsaistības. A.Olte citiem aizdevis 3700 latus.  Viņam pieder kapitāldaļas divos uzņēmumos - SIA “Sprīdītis” 400 latu vērtībā un SIA “DJIDAI” 2000 latu vērtībā.


“Pēdējā partija” vēlēšanām piedāvā vismazāk – tikai 23 - deputātu kandidātus. Vidzemes sarakstā pirmais ir psihoterapeits, supervizors, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas pasniedzējs, 41 gadu vecais Jurģis Ansis Stabingis. Nākamie ir “Pēdējās partijas” valdes priekšsēdētājs, zemnieks, 37 gadus vecais Gints Kroks un Rīgas uzņēmējs, 46 gadus vecais Raitis Glāznieks. J.A.Stabingis citiem ir aizdevis 9740 latus. SIA “Ekovirtuve” viņam pieder kapitāldaļas 2000 latu vērtībā. R.Glāzniekam ir 40 758,42 eiro parādsaistības, citiem viņš ir aizdevis 22 617 latus.  SIA “C Pack” viņam pieder kapitāldaļas 2000 latu vērtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Y

A.Krūmiņš bija šīs pašas partijas kandidāts arī 10.Saeimas vēlēšanās. Nu viņš startē atkal un pats par to saka - “mērķis ir atgriezt to Latviju, kuras vairs nav”. “Jāmēģina tikt vaļā no Eiropas, jo ar viņu sākās mūsu visi kreņķi un nepatikšanas. Gribētos uz apsūdzēto sola redzēt dažu labu politiķi, piemēram, Ivaru Godmani. Tad arī varētu nomierināties,” klāsta A.Krūmiņš.
Izteikumos DROSMĪGS, šķiet šis deputātu kandidāts.
Mēs jau vairāk mīlam iekš personīgās virtuves VARONĪGI izteikties, vai ne?

pirms 8 gadiem, 2011.08.22 03:22

Hi

Nu kur tas Hofļingers, sorry, Krūmings cer ielīst/iekļūt! Pat čigāns šo piešmauc ar maksu par kravas pārvešanu ar gazonu................... , bet par deputātu grib :)

pirms 8 gadiem, 2011.08.21 11:13

sams

ak Dievs ,kas par kandidātiem,sākot ar Poļaku.

pirms 8 gadiem, 2011.08.21 10:56

Vietējās ziņas