Gulbenes alus brūzī tiks izsolīti arī dzīvi Minjoni un Ziemassvētku vecītis! 1

Biedrība "Dēms" 2.oktobrī pulksten 18.00 Gulbenes alus brūzī, Dzirnavu ielā 1, rīko jau sesto labdarības izsoli.

“Labdarības izsole ir vieta, kur satiekas mantas ar saviem jaunajiem saimniekiem un cilvēki ar cēliem mērķiem. Labdarības izsoles iegūto līdzekļu mērķis tiks saskaņots ar dalībniekiem izsoles sākumā. Izsoles procesu improvizēs Atis Barinskis. Izsoles beigās būs arī loterija – ieejas biļetes uz Dukura koncertu 3.oktobrī Stāķos,” stāsta biedrības “Dēms” pārstāve Ilze Vanaga.

Uz izsoli ikviens var nest visu, kas mājā ir lieks, izņemot apģērbu, grāmatas un apavus. Apmeklējot izsoli, varēs nopirkt mantas, ko sanesuši citi, vai vienkārši uzzināt, kā izskatās leģendārais Gulbenes alus brūzis. Protams, būs arī iespēja nobaudīt siltu dzērienu un kādu našķi.

“Jaunums - tiks izsolīti arī divi pakalpojumi: Minjonu pārsteigums bērnu ballītē un Ziemassvētku vecīša apciemojums 25.decembrī. Vecāki, tā ir iespēja! Tāpat aicinām vietējos iedzīvotājus turpināt un no jauna iesaistīties 2020.gadā aizsāktajā kustībā “Aizved senioru uz viņa sapņu vietu” (Latvijas teritorijā). Informēsim visus klātesošos par iepriekšējā Labdarības izsolē iegūto līdzekļu realizāciju,” saka I.Vanaga.

Ja ir idejas, ieteikumi, sponsorējumi vai vēlaties 2021.gadā būt labdaris – vedējs, droši sazinieties ar Anitu Birznieci pa tālruni 26698096 vai e-pastu “birznieceanita@gmail.com.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Raimonds Pauls

Dukurs??? Un vēl Stāķos???? Fū

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.17 16:52

Vietējās ziņas