“Gulbenes autobusam” jauns bremžu pārbaudes stends 2

Pakalpojumus sniegs arī kaimiņu rajonu autobusiem un kravas transportam
SIA "Gulbenes autobuss" domā , kā papildus nopelnīt, tāpēc ir iegādājies kravas automašīnu un autobusu, kā arī vieglo transportlīdzekļu bremžu pārbaudes stendu. Transportlīdzekļiem varēs ne tikai pārbaudīt bremzes, bet, konstatējot novirzes no normas, kvalificēts speciālists uz vietas palīdzēs novērst tehniskās kļūmes bremžu sistēmā.

"Bremžu pārbaudes stends palīdzēs pārliecināties par to, vai bremzes atbilst tehniskajām prasībām un satiksmes drošībai. Stends tika ierīkots pirms nedēļas. Uz to mūs pamudināja tas, ka bieži vien , bet, aizbraucot uz tehnisko apskati Ceļu satiksmes drošības direkcijā, atklājas, ka bremzes neatbilst prasībām. Tas bija saistīts ar papildus izdevumiem," stāsta SIA "Gulbenes autobuss" direktors Aloizs Priedeslaipa.

 

Jaunais stends bremzes ļaus pārbaudīt un, konstatējot vainu, uzreiz to arī novērst. "Visiem būs vieglāk, jo bieži vien "zīlējam lafijas biezumos", ir bremzes kārtībā vai nav," piebilst uzņēmuma direktors.

 

Iztiek ar pašu naudu

 

Stenda ierīkošana kopā ar jauno bedri uzņēmumam kopumā izmaksājusi apmēram 15 000 latu. Kredīts nav ņemts, izlietoti uzņēmuma līdzekļi, kas šim mērķim taupīti jau ilgāku laiku. Remontbedri un citus sagatavošanas darbus veica SIA "RCI - Gulbene" speciālisti. Bremžu stendu, kas ir vācu ražojums, piegādāja un uzstādīja firma no Rīgas. Jaunajai iekārtai ir divu gadu garantija.

 

A.Priedeslaipa cer, ka trīs gadu laikā šo summu uzņēmumam izdosies atpelnīt.

 

"Bremžu pārbaudes stends ir arī Ceļu satiksmes drošības direkcijā, bet mēs novadā esam vienīgie šobrīd, kur galvenokārt kravas autotransportam un autobusiem var pārbaudīt, noregulēt un salabot bremzes. Mēs esam gatavi sniegt pakalpojumus arī transportlīdzekļiem no kaimiņu rajoniem," stāsta A.Priedeslaipa.

 

Būs jāmaksā

 

Bremžu pārbaudes stenda izmantošana būs par maksu. Atšķirībā no autobusiem un kravas automašīnām, vieglo transportlīdzekļu bremzes varēs tikai pārbaudīt. Lai lielajiem transporta līdzekļiem, tajā skaitā arī meža tehnikai, atvieglotu uzbraukšanu un nobraukšanu no stenda, tuvākajā nākotnē ir iecerēts angāram, kurā atrodas stends, ierīkot otras durvis. Bremžu stenda apkalpošanai šobrīd turpinās speciālista meklējumi. Uzņēmums turpinās attīstīties, lai varētu sniegt arī citus pakalpojumus, kas būtu saistīti ar smago transportlīdzekļu remontu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

XX

Tas viss ir sapni.Katrs var sarekinat cik katru menesi vajag nopelnit,lai 3gados atmaksatos.Kautka neredz ka klienti rinda stavetu.

pirms 11 gadiem, 2009.09.25 16:00

Ha-ha

Varbūt cilvēkus arī Priedeslaipa pārvadās ar smago transportu,ja jau tā domā par smagajām mašīnām.Kādreiz teica,ka pirks jaunus autobusus,kur tad nu palika,labi ,ka vēl vecie ir gājēji.Ha-ha-hā.

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 11:06

Vietējās ziņas