Gulbenes bērnudārza "Auseklītis" bērnus pārsteidz ar pašgatavotām rotaļlietām un salūtu

Lai iepriecinātu mazos bērnus Ziemassvētku laikā, Gulbenes vidusskolas 9.klases puiši kopā ar skolotāju Juri Ločmeli bija sarūpējuši pašizgatavotas rotaļlietas 3. pirmsskolas izglītības iestādes "Auseklītis" audzēkņiem.

Tuvojas gada gaišākie un cilvēku sirdīs iemīļotākie svētki. Bērnudārza audzēkņi atzina, ka jau ir aizsūtījuši vēstules, kurās rūķim ir uzrakstījuši, kādas dāvanas vēlas saņemt Ziemassvētkos. Daļēji šis sapnis jau ir piepildījies, jo vidusskolas puiši bērniem dāvināja pašu darinātas koka automašīnas. Par tām prieks bija ne tikai mazajiem zēniem, bet arī meitenēm, jo viņi naski tām ķērās klāt, lai izmēģinātu, kā tās ripo.

 

J.Ločmelis "Dzirkstelei" saka, ka tā jau ir izveidojusies kā tradīcija Ziemassvētku laikā dāvināt bērnudārza audzēkņiem rotaļlietas.

 

"Skolēni zinot, ka darbus taisa kaut kam, nevis tikai lai ieliktu atzīmi, tad arī attieksme pret šo darbu ir citādāka, nopietnāka," atzīst skolotājs.

 

Lai apdāvināšanas mirklis būtu vēl krāšņāks, skaistāks un pārsteigumiem bagātāks, puiši bija parūpējušies arī par salūtu. Savukārt bērni rādīja savas prasmes, skaitot dzejoļus, dziedot dziesmas un minot mīklas, tā nopelnot gardās piparkūkas.


Bērnudārza vadītāja Ārija Stucka, novēlot priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu, pateicās puišiem un skolotājiem par gadskārtējo tradīciju - rotaļlietu dāvināšanu bērnudārza audzēkņiem.

 

Vairāk foto skatīt šeit: http://www.dzirkstele.lv/portals/foto_video/raksts.html?xml_id=11256

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas