Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes bibliotēkā – Bibliotēku nedēļa

No 11. līdz 16.aprīlim Gulbenes bibliotēkā būs Bibliotēku nedēļa. "Šajās dienās aicināsim lasītājus iesaistīties un apmeklēt vairākus pasākumus. Gatavojoties šīm aktivitātēm, jau iepriekš piedāvājam divus konkursus," informē Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

Arī šogad bibliotēka lasīšanas prieku, intrigu un pārsteigumu aicina izjust, iesaistoties pasākumā "Grāmata - noslēpums". "Ar 1.aprīli bibliotēkas lasītājiem ir iespējams izvēlēties lasīšanai aploksnē iesaiņotu grāmatu, kuras autors un nosaukums grāmatas saņemšanas brīdī nebūs redzams. Lasītājs varēs izvēlēties vienu aploksni ar grāmatu un mājās uzrakstīt atsauksmi vai vērtējumu par to. Šā pasākuma mērķis ir paplašināt lasītāju redzesloku un ieinteresēt arī par citām tēmām, nevis tikai tām, kas ierastas līdz šim," stāsta I.Krūmiņa. Šogad īpašs piedāvājums arī vidusskolēniem un studentiem līdzīgā veidā izvēlēties kādu no jauniešiem interesantām grāmatām. Šī konkursa noslēgums paredzēts 13.aprīlī pulksten 17.00, kad būs iespējams dalīties iespaidos par izlasīto. Trīs labāko atsauksmju autorus gaida vērtīgas grāmatas, pārējiem pasākuma dalībniekiem izlozes kārtībā - nelieli pārsteigumi.

I.Krūmiņa aicina nepalaist garām iespēju pasmieties, jo aprīlis ir smieklu mēnesis.

"Gandrīz katram ir gadījies kas tāds, par ko ar smaidu varētu pastāstīt citiem. Varbūt arī uzrakstīt vai uzzīmēt. Stāstu rakstīt pratējus aicinām piedalīties konkursā "Mūsu novada ainiņas"," mudina abonementa vadītāja.

Nostāstus vai stāstus no personīgās pieredzes par kādu neparastu vai anekdotisku atgadījumu jūsu vai paziņu dzīvē, kā arī spoku stāstus un karikatūras konkursam aicina piedāvāt rakstiski līdz 14.aprīlim bibliotēkas abonementā, kas atrodas 2.stāvā, vai atsūtīt pa elektronisko pastu ivetak@gulbenesbiblioteka.lv.

Arī šā konkursa noslēgums un balvas - 14.aprīlī. "Laipni aicinām iesaistīties šajā konkursā, kur katrs stāsts var kļūt par mazu mozaīkas gabaliņu mūsu novada kultūrvēsturē," piebilst I.Krūmiņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas