Gulbenes centrā četras stundas nav elektrības 1

Pirmdien, 14.septembrī, darbdiena Gulbenē ne tikai “Dzirksteles” redakcijai, bet daudzos apkārtējos valsts iestāžu un uzņēmumu birojos, veikalos, aptiekās nevarēja normāli sākties, jo līdz pulksten 13.28 nebija elektrības. Pilsētā runāja, ka ir notikusi avārija, pat mēļoja par it kā bijušu sprādzienu, ko Valsts policijā gan kategoriski noliedza.
Akciju sabiedrības “Sadales tīkls” preses sekretāre Alīna Kozlovska vēlāk laikrakstam paskaidroja: “Pirmdien no pulksten 9.14 tika traucēta elektroapgāde apmēram 800 klientiem Gulbenē – Nākotnes, O. Kalpaka, Rīgas, Pamatu un Ābeļu ielā. „Sadales tīkla” operatīvā darba brigāde nekavējoties uzsāka bojājuma lokalizēšanu. Tika konstatēts, ka elektroapgādes pārtraukumu radīja bojājums vidējā sprieguma iekārtā. Pulksten 10.28 lielākajai daļai - apmēram 600 - klientu elektroapgāde tika atjaunota, veicot pārslēgumus elektrotīklā. Pārējiem klientiem elektroapgādes atjaunošana bija iespējama tikai pēc bojājuma novēršanas. Pulksten 13.28 elektroapgāde tika atjaunota visiem klientiem.”
“Sadales tīkls” atgādina par pareizu rīcību situācijā, ja pēkšņi pazūd elektrība. Vispirms būtiski pārbaudīt ēkas automātiskos slēdžus vai drošinātājus, vai tie nav atslēgušies. Ja tie ir atslēgušies, visticamāk, bojājums ir klienta iekšējā tīklā. Ja automātiskie slēdži nav atslēgušies, visērtāk informāciju iegūt mājaslapā “Sadalestikls.lv” digitālajā kartē, kur pieejama informācija par elektrības pārtraukumiem. Ja digitālajā kartē elektroapgādes pārtraukums nav fiksēts, aicina pieteikt bojājumu “Sadales tīklam”, zvanot uz diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Janka

Iepriekšējā nedēļā nedega arī laternas Rīgas ielā, Vidus ielā, Purva ielā un gan jau aŕī vēl kaut kur.

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.16 19:31

Vietējās ziņas