Gulbenes evaņģēliski luteriskās baznīca aicina palīgā brīvprātīgos

Vērīgi lasītāji ir pamanījuši, ka Gulbenes evaņģēliski luteriskās baznīcas apkārtnes teritorijā pie upes esot nepievilcīga aina. Tur vēl joprojām manāmas pēdas, kuras atstājusi spēcīgā vasaras vētra - nolauzts pamatīgs koks, kā arī vietām salauzta sēta.

Luterāņu baznīcas mācītājs Māris Sarma "Dzirkstelei" skaidro, ka draudzei nav tehniskā aparāta, kas strādā, tehnikas un kokmateriālu. Viss balstās uz brīvu iniciatīvu.

 

"Pēc vētras mums bija vēl lielāki postījumi, un mums ir tikai viens vīrietis Jānis Aišpurs, kuram ir zāģis un kurš no brīvas gribas sakopj apkārtni, protams, tad, kad viņam ir brīvs laiks. Neviens pie mums pavēles nedod un nekomandē," saka M.Sarma. Arī draudzes vecākā Līga Ievāne piebilst, ka J.Aišpurs darbojas draudzes labā ar visu sirdi un dvēseli.


Mācītājs arī aicina brīvprātīgos, kuriem ir brīvs laiks un zāģis, nākt palīgā sakopt apkārtni.


"Šobrīd cenšamies sakopt un sakārtot baznīcu. Pirms nedēļas baznīcas zakristejas daļai, proti, baznīcas pārvaldes daļai, pabeidza likt koka jumtu. Iepriekšējais bija ļoti bēdīgā stāvoklī - sapuvis, tāpēc nolēmām atjaunot koka jumtu tādu, kāds tas vēsturiski ir bijis agrāk. Darām tik, cik varam un ko varam," saka M.Sarma.


Luterāņu baznīcas teritorijā manāmas spēcīgās vasaras vētras atstātās pēdas. Brīvprātīgie ir aicināti palīgā sakopt šo vietu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas