Gulbenes ielās putra, šosejas - notīrītas 2

Ceturtdien kursē satiksmes autobusi visos SIA "Gulbenes autobuss" maršrutos. Firmas direktors Juris Lapsa situāciju uz ceļiem raksturo īsi: "Brīnišķīgi!"  

Valsts akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi" Vidzemes reģiona Gulbenes rajona nodaļas ceļu būvinženieris Jānis Meņģo "Dzirkstelei" atzīst, ka 1.šķiras autoceļiem ceturtdien jābūt kārtībā, līdz dienas beigām iztīrīti no sniega būšot arī 2.šķiras autoceļi.

 

"Tešdien saņēmām kādus trīs neapmierinātu autovadītāju anonīmus zvanus, viņi sūdzējās par neiztīrītiem ceļiem. Ceturtdien līdz dienas vidum vairs nezvanīja un nesūdzējās, nebija neviena šāda zvana," saka J.Meņģo.

 

Valsts akciju sabiedrības "Vidzemes ceļi" Gulbenes 26.ceļu pārvaldē, ziemas dienestā, "Dzirkstele" noskaidroja, ka arī tur ceturtdien neviens nav vairāk zvanījis un sūdzējies.

 

Toties Gulbenes pilsētas ielās ceturtdien novērota pašķīduša sniega putra. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

piekriitu,ka par ielaam pilseetaa nevar priecaaties.ap pulkst 17.gaaju beernam uz daarzinu pakal.otrs beerns ratos un nevar saprast pa kurieni labaak iet.cels putrā,gājēju celini daudzviet iztīrīti daļēji,ka pat ar ratiem izbraukt nevar.pa kurieni tad lai pārvietojas?

pirms 12 gadiem, 2008.03.27 16:44

Vietējās ziņas