Gulbenes kultūras centrā - “Slieksnis”

Gulbenes kultūras centrā 14.martā pulksten 17.00 viesosies Rīgas Neatkarīgais teātris "Kabata" ar izrādi - viencēliena traģikomēdiju "Slieksnis". Tā ir ilggadējā "Kabata" vadītāja Induļa Smiltēna 2006.gadā oriģināldramaturģijas godalgota luga.

Tā ir izrāde par cilvēkiem, kuri nākuši no dažādiem sociālajiem slāņiem un tagad satikušies pie dzīru galda. Viņi nejūtas apdraudēti līdz brīdim, kad tiem jāpamet mājas. Tas ir reizē līdzjūtīgs un vienlīdz arī ironisks ar humoru piesātināts, no jebkādām ilūzijām brīvs un godīgs stāsts par "mazajiem" cilvēkiem, kuri deviņdesmito gadu straujajās pārmaiņās zaudēja daudz, bet atrast, ko likt vietā, katrs savādāku iemeslu dēļ nespēja. Sadzīviskas satīras veidā tiek stāstīts, kā atgūt zaudēto un nepazaudēt esošo laikā, kad ikviens atrodamies izvēles priekšā. Iznīkt vai pārmainīties - tāds ir jautājums.

 

"Skatītājiem jāizlemj - just līdzi vai smieties, piemēram, par dzīves mērķi zaudējušu, bet alantīgu zinātnieku, kurš nodzīvojies līdz robežai, aiz kuras viņu un veco māti izliks uz ielas," stāsta Gulbenes kultūras centra direktora vietniece mākslinieciskajos jautājumos Ineta Meldere.

 

Izrādes režisore ir Dita Balčus, mākslinieks - Oļegs Tilbergs, komponiste - Gundega Šmite. Lomās darbojas aktieri Inta Tirole, Arnis Līcītis, Enriko Avots, Andris Bērziņš, Imants Vekmanis, Bruno Libauers, Anita Grūbe un citi.

 

Biļešu iepriekšpārdošana jau sākusies.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas