Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes mākslas skolas direktores amatā apstiprina Sandru Dikmani 1

Līdzšinējā Gulbenes mākslas skolas mācību daļas vadītāja Sandra Dikmane kļuvusi par šīs iestādes direktori. Amatā viņa apstiprināta 29.augusta Gulbenes novada domes sēdē. Jaunos amata pienākumus S.Dikmane sāks pildīt ar 6.septembri. Viņai noteikta darba alga ir 518 lati mēnesī līdz nodokļu nomaksai.

Par S.Dikmani deputātu balsojums bija vienbalsīgs. Jauno mākslas skolas direktori visi sēdē sveica ar aplausiem. Baltas rozes viņai dāvināja novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis.

Viņa publiski pauda prieku par uzticēto atbildību, pastāstīja, ka Gubenes mākslas skolā strādā jau 14 gadus, no tiem 13 gadus par mācību daļas vadītāju, pildot direktores vietnieces pienākumus. “Mākslas skola Gulbenē pastāv jau 25 gadus un turpinās pastāvēt. Mēs mācām bērnus no 1. līdz 6.klasei. Gribētu mācīt arī vecākus bērnus, jo interese būtu. Šajā mācību gadā ir daudz jaunu audzēkņu. Šogad ir jauna klase Lizumā. Mums skolā katru mācību gadu ir līdz 12 pedagogu,” viņa sacīja. S.Dikmane dalījās priekā arī par savu privāto pieredzi, teikdama, ka ir trīs nu jau pieaugušu bērnu studentu mamma.

Iepriekšējā Gulbenes mākslas skolas direktore Silvija Šķipsna ir devusies pelnītā atpūtā. Tāpēc viņa pēc pašas vēlēšanās darba attiecības ar novada domi ir beigusi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas