"Gulbenes nami" pagaidām nepaaugstinās apsaimniekošanas izpildes maksas likmi 3

Ņemot vērā situāciju valstī saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību un tās finansiālo ietekmi uz iedzīvotājiem, SIA "Gulbenes nami" informē, ka no 2021.gada 1.janvāra pārvaldīšanas izdevumu aprēķins netiks mainīts un iepriekš iedzīvotāijem izsūtītais paziņojums tiek atsaukts uz nenoteiktu laiku.

"Dzirkstele"  jau rakstīja, ka SIA “Gulbenes nami” 27.novembrī informēja dzīvokļu īpašniekus par izmaiņām apsaimniekošanas izpildes maksas likmē, paaugstinot kopējo ikmēneša apsaimniekošanas maksu no 0,10 eiro uz 0,12 eiro par vienu dzīvokļa kvadrātmetru mēnesī. Šī maksa tiek izmantota apsaimniekotāja tiešo izdevumu segšanai, ietverot finanšu uzskaiti, juridiskos un lietvedības pakalpojumus. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Gulbenes

Paldies namu pārvaldei, mēs esam jūms pateicīgi kad jūs nākat pretī mūs jo mēs Gulbenes iedzīvotāji esmu palikuši pēc darba uz kādu laiku.Ar cieņu.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.26 13:53

:)

Kāds skaists teātris no Korna puses, lai cilvēkiem liktos ka nu Korna kungs tāds labs, bet pēc pàris mēnešiem tāpat pacels....

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.26 15:21

vēlētājs

Precīzi izplānots gājiens. Aizgājēja vadītāja pacēla izmaksas, tagadējais pagaidu vadītājs, ātri bija gatavs nākt atpakaļ, gatavs strādāt un parādīja tādu dāsnu žestu. Vēlēšanas tuvojas..

pirms 5 mēnešiem, 2021.01.04 14:16

Vietējās ziņas